Osiedle Niepodległości (Kraków): Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
przelinkowanie grafiki |
|||
Linia 23:
* nr 16 – trasa [[Mistrzejowice]] - Walcownia
* nr 17 – trasa [[Osiedle Piastów w Krakowie|Os. Piastów]] - Walcownia
* nr 21 – [[Osiedle Piastów w Krakowie|Os. Piastów]] - [[Pleszów]]
* nr 40 – [[Borek Fałęcki]] - [[Osiedle Piastów w Krakowie|Os. Piastów]]
|