Vytautas Strolia: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
drobne merytoryczne |
→Miejsca w poszczególnych konkursach: drobne merytoryczne |
||
Linia 629:
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||69
||-
||66
||-
||
||-
||-
|bgcolor=f9f9f9|'''0'''
|-
|