Lista państw świata według liczby ludności: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Kubo909090 (dyskusja | edycje) m Sudan poludniowy Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
zmiana błednej ilosci ludnosci |
||
Linia 17:
|-
| – || {{flaga|świat}} '''[[Ziemia|Świat]]'''
| align="right"| '''6 580 500
|-
| 1 || {{flaga|CHN}} [[Chińska Republika Ludowa]]
|