Nico Hülkenberg: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 64:
== Wyniki ==
''Stan:
=== Formuła 1 ===
Linia 102:
!
!
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|-
|bgcolor="#cfcfff"| 14
Linia 151:
! {{Flaga|BRA}}<br />[[Grand Prix Brazylii 2012|BRA]]
!
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|-
|bgcolor="#ffcfff"| NU
Linia 201:
!
!
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|-
|NW
Linia 216:
|bgcolor="#cfcfff"| 13
|bgcolor="#dfffdf"| 5
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|bgcolor="#cfcfff"| 19
|bgcolor="#cfcfff"| 14
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|
|
Linia 251:
!
!
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|-
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|bgcolor="#ffcfff"| NU
| bgcolor="#
|bgcolor="#cfcfff"| 12
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|bgcolor="#cfcfff"| 12
|bgcolor="#ffcfff"| NU
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|
|
Linia 600:
|bgcolor="#ffffbf"| ''1''
|bgcolor="#dfdfdf"| 2
| bgcolor="#
|bgcolor="#dfffdf"| 6
|bgcolor="#ffdf9f"| 3
Linia 629:
! {{flaga|BHR}}<br />[[Bahrain International Circuit|BHR]]
! {{flaga|BHR}}<br />[[Bahrain International Circuit|BHR]]
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|-
| -
| -
| -
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| -
| -
|