Chris Craft: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m WP:ZdB Sprzątanie wywołań {{cytuj stronę}} |
m MalarzBOT: poprawki błędów z Specjalna:LintErrors/missing-end-tag |
||
Linia 47:
|bgcolor="#FFCFFF" rowspan="2"|0
|-
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|bgcolor="#FFCFCF"|NZ
|bgcolor="#FFCFFF"|NU
|