Janusz Malik: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m MalarzBOT: poprawki |
|||
Linia 212:
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo]]
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Lahti]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Lahti]]
Linia 221:
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf]]
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg
! |punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|