Otwórz menu główne

Medaliści mistrzostw świata w saneczkarstwie

KobietyEdytuj

JedynkiEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Oslo 1955   Karla Kienzl   Maria Isser   Marianne Bauer
Davos 1957   Maria Isser   Helga Müller   Brigitte Fink
Krynica 1958   Maria Semczyszak   Helena Bether-Szubert   Barbara Gorgoń
Villard-de-Lans 1959   Elly Lieber   Maria Isser   Agnes Neuerer
Ga-Pa 1960   Maria Isser   Hannelore Possmoser   Erika Leitner
Girenbad 1961   Elisabeth Nagele   Marianne Winkler   Helene Thurner
Krynica 1962   Ilse Geisler   Gerda Rieser-Cegnar   Danuta Nycz
Imst 1963   Ilse Geisler   Helene Thurner   Janina Suszczewska
Davos 1965   Ortrun Enderlein   Petra Tierlich   Ilse Geisler
Hammarstrand 1967   Ortrun Enderlein   Petra Tierlich   Helene Thurner
Königssee 1969   Petra Tierlich   Anna-Maria Müller   Christina Schmuck
Königssee 1970   Barbara Piecha   Christina Schmuck   Elisabeth Demleitner
Olang 1971   Elisabeth Demleitner   Erika Lechner   Barbara Piecha
Oberhof 1973   Margit Schumann   Ute Rührold   Eva-Maria Wernicke
Königssee 1974   Margit Schumann   Elisabeth Demleitner   Ute Rührold
Hammarstrand 1975   Margit Schumann   Ute Rührold   Dana Spálenská
Igls 1977   Margit Schumann   Wiera Zozula   Margit Graf
Imst 1978   Wiera Zozula   Andrea Fendt   Angelika Schafferer
Königssee 1979   Melitta Sollmann   Elisabeth Demleitner   Marie-Luise Rainer
Hammarstrand 1981   Melitta Sollmann   Cerstin Schmidt   Wiera Zozula
Lake Placid 1983   Steffi Martin   Melitta Sollmann   Ute Weiss
Oberhof 1985   Steffi Martin   Cerstin Schmidt   Birgit Weise
Innsbruck 1987   Cerstin Schmidt   Gabriele Kohlisch   Ute Oberhoffner
Winterberg 1989   Susi Erdmann   Gerda Weissensteiner   Ute Oberhoffner
Calgary 1990   Gabriele Kohlisch   Julija Antipowa   Jana Bode
Winterberg 1991   Susi Erdmann   Gabriele Kohlisch   Jana Bode
Calgary 1993   Gerda Weissensteiner   Gabriele Kohlisch   Doris Neuner
Lillehammer 1995   Gabriele Kohlisch   Susi Erdmann   Gerda Weissensteiner
Altenberg 1996   Jana Bode   Susi Erdmann   Gerda Weissensteiner
Igls 1997   Susi Erdmann   Jana Bode   Angelika Neuner
Königssee 1999   Sonja Wiedemann   Barbara Niedernhuber   Sylke Otto
Sankt Moritz 2000   Sylke Otto   Barbara Niedernhuber   Sonja Wiedemann
Calgary 2001   Sylke Otto   Silke Kraushaar   Barbara Niedernhuber
Sigulda 2003   Sylke Otto   Silke Kraushaar   Barbara Niedernhuber
Nagano 2004   Silke Kraushaar   Barbara Niedernhuber   Sylke Otto
Park City 2005   Sylke Otto   Barbara Niedernhuber   Anke Wischnewski
Igls 2007   Tatjana Hüfner   Anke Wischnewski   Silke Kraushaar-Pielach
Oberhof 2008   Tatjana Hüfner   Natalie Geisenberger   Silke Kraushaar-Pielach
Lake Placid 2009   Erin Hamlin   Natalie Geisenberger   Natalija Jakuszenko
Cesana 2011   Tatjana Hüfner   Natalie Geisenberger   Alex Gough
Altenberg 2012   Tatjana Hüfner   Tatjana Iwanowa   Natalie Geisenberger
Whistler 2013   Natalie Geisenberger   Tatjana Hüfner   Alex Gough
Sigulda 2015   Natalie Geisenberger   Tatjana Iwanowa   Tatjana Hüfner
Königssee 2016   Natalie Geisenberger   Martina Kocher   Tatjana Iwanowa
Igls 2017   Tatjana Hüfner   Erin Hamlin   Kimberley McRae
Winterberg 2019   Natalie Geisenberger   Julia Taubitz   Emily Sweeney

SprintEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Königssee 2016   Martina Kocher   Natalie Geisenberger   Dajana Eitberger
Igls 2017   Erin Hamlin   Martina Kocher   Tatjana Hüfner
Winterberg 2019   Natalie Geisenberger   Julia Taubitz   Dajana Eitberger

MężczyźniEdytuj

JedynkiEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Oslo 1955   Anton Salvesen   Josef Thaler   Josef Isser
Davos 1957   Hans Schaller   Bibi Torriani   Erich Raffl
Krynica 1958   Jerzy Wojnar   Ryszard Pędrak-Janowicz   Reinhold Frosch
Villard-de-Lans 1959   Herbert Thaler   Josef Feistmantl   David Moroder
Ga-Pa 1960   Helmut Berndt   Reinhold Frosch   Hans Plenk
Girenbad 1961   Jerzy Wojnar   Hans Plenk   Reinhold Senn
Krynica 1962   Thomas Köhler   Jerzy Wojnar   Jochen Asche
Imst 1963   Fritz Nachmann   Hans Plenk   Klaus Bonsack
Davos 1965   Hans Plenk   Mieczysław Pawełkiewicz   Erich Graber
Hammarstrand 1967   Thomas Köhler   Klaus Bonsack   Josef Feistmantl
Königssee 1969   Josef Feistmantl   Manfred Schmid   Wolfgang Scheidel
Königssee 1970   Josef Fendt   Josef Feistmantl   Wolfgang Scheidel
Olang 1971   Karl Brunner   Leonhard Nagenrauft   Josef Feistmantl
Oberhof 1973   Hans Rinn   Wolfram Fiedler   Harald Ehrig
Königssee 1974   Josef Fendt   Hans Rinn   Horst Müller
Hammarstrand 1975   Wolfram Fiedler   Manfred Schmid   Harald Ehrig
Igls 1977   Hans Rinn   Horst Müller   Anton Winkler
Imst 1978   Paul Hildgartner   Anton Winkler   Manfred Schmid
Königssee 1979   Dettlef Günther   Karl Brunner   Paul Hildgartner
Hammarstrand 1981   Siergiej Danilin   Michael Walter   Ernst Haspinger
Lake Placid 1983   Miroslav Zajonc   Siergiej Danilin   Paul Hildgartner
Oberhof 1985   Michael Walter   Jörg Hoffmann   Jens Müller
Igls 1987   Markus Prock   Jens Müller   Siergiej Danilin
Winterberg 1989   Georg Hackl   Jens Müller   Johannes Schettel
Calgary 1990   Georg Hackl   Markus Prock   Jens Müller
Winterberg 1991   Arnold Huber   Georg Hackl   Markus Prock
Calgary 1993   Wendel Suckow   Georg Hackl   Wilfried Huber
Lillehammer 1995   Armin Zöggeler   Georg Hackl   Markus Prock
Altenberg 1996   Markus Prock   Georg Hackl   Jens Müller
Igls 1997   Georg Hackl   Markus Prock   Gerhard Gleirscher
Königssee 1999   Armin Zöggeler   Jens Müller   Norbert Huber
Sankt Moritz 2000   Jens Müller   Armin Zöggeler   Georg Hackl
Calgary 2001   Armin Zöggeler   Georg Hackl   Markus Prock
Sigulda 2003   Armin Zöggeler   Mārtiņš Rubenis   Rainer Margreiter
Nagano 2004   David Möller   Georg Hackl   Mārtiņš Rubenis
Park City 2005   Armin Zöggeler   Georg Hackl   David Möller
Igls 2007   David Möller   Armin Zöggeler   Jan Eichhorn
Oberhof 2008   Felix Loch   David Möller   Andi Langenhan
Lake Placid 2009   Felix Loch   Armin Zöggeler   Daniel Pfister
Cesana 2011   Armin Zöggeler   Felix Loch   Andi Langenhan
Altenberg 2012   Felix Loch   Albert Diemczenko   Armin Zöggeler
Whistler 2013   Felix Loch   Andi Langenhan   Johannes Ludwig
Sigulda 2015   Siemion Pawliczenko   Felix Loch   Wolfgang Kindl
Königssee 2016   Felix Loch   Ralf Palik   Wolfgang Kindl
Igls 2017   Wolfgang Kindl   Roman Riepiłow   Dominik Fischnaller
Winterberg 2019   Felix Loch   Reinhard Egger   Siemion Pawliczenko

Jedynki - sprintEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Königssee 2016   Felix Loch   Andi Langenhan   Ralf Palik
Igls 2017   Wolfgang Kindl   Roman Riepiłow   Dominik Fischnaller
WInterberg 2019   Jonas Müller   Felix Loch   Siemion Pawliczenko

DwójkiEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Oslo 1955   Hans Krausner
Josef Thaler
  Josef Isser
Maria Isser
  Josef Strillinger
Fritz Nachmann
Davos 1957   Josef Strillinger
Fritz Nachmann
  Giorgio Pichler
Giovanni Graber
  Erich Raffl
Ewald Walch
Krynica 1958   Josef Strillinger
Fritz Nachmann
  Jerzy Koszla
Janina Suszczewska
  Ryszard Pędrak-Janowicz
Helena Lacheta
Ga-Pa 1960   Reinhold Frosch
Ewald Walch
  Herbert Thaler
Helmut Thaler
  Horst Tiedge
Hans Plenk
Girenbad 1961   Roman Pichler
Carlo Prinoth
  David Maroder
Raimondo Prinoth
  Helmut Thaler
Reinhold Senn
Krynica 1962   Giovanni Graber
Giampaolo Ambrosi
  Fritz Nachmann
Max Leo
  Manfred Novotný
Petr Škrabálek
Imst 1963   Ryszard Pędrak-Janowicz
Lucjan Kudzia
  Edward Fender
Mieczysław Pawełkiewicz
  Anton Venier
Ewald Walch
Davos 1965   Wolfgang Scheidel
Michael Köhler
  Klaus Bonsack
Thomas Köhler
  Horst Hörnlein
Rolf Fuchs
Hammarstrand 1967   Klaus Bonsack
Thomas Köhler
  Manfred Schmid
Ewald Walch
  Sigisfredo Mair
Ernesto Mair
Königssee 1969   Manfred Schmid
Ewald Walch
  Horst Hörnlein
Reinhard Bredow
  Klaus Bonsack
Thomas Köhler
Königssee 1970   Manfred Schmid
Ewald Walch
  Klaus Bonsack
Michael Köhler
  Horst Hörnlein
Reinhard Bredow
Olang 1971   Paul Hildgartner
Walter Plaikner
  Manfred Schmid
Ewald Walch
  Horst Hörnlein
Reinhard Bredow
Oberhof 1973   Horst Hörnlein
Reinhard Bredow
  Hans Rinn
Norbert Hahn
  Paul Hildgartner
Walter Plaikner
Königssee 1974   Bernd Hahn
Ulrich Hahn
  Henning Schulze
Hans-Jörg Neumann
  Rudolf Schmid
Franz Schachner
Hammarstrand 1975   Hans Rinn
Norbert Hahn
  Horst Müller
Hans-Jörg Neumann
  Rudolf Schmid
Franz Schachner
Igls 1977   Hans Rinn
Norbert Hahn
  Karl Brunner
Peter Gschnitzer
  Hans Brandner
Balthasar Schwarm
Imst 1978   Dainis Bremze
Aigars Kriķis
  Walerij Jakuszyn
Władimir Szytow
  Hans Rinn
Norbert Hahn
Königssee 1979   Hans Brandner
Balthasar Schwarm
  Hans Rinn
Norbert Hahn
  Anton Winkler
Anton Wembacher
Hammarstrand 1981   Bernd Hahn
Ulrich Hahn
  Bernd Oberhoffner
Jörg-Dieter Ludwig
  Hans Stangassinger
Franz Wembacher
Lake Placid 1983   Jörg Hoffmann
Jochen Pietzsch
  Hansjörg Raffl
Norbert Huber
  Hans Stangassinger
Franz Wembacher
Oberhof 1985   Jörg Hoffmann
Jochen Pietzsch
  Rene Keller
Lutz Kühnlenz
  Witalij Mielnik
Dmitrij Aleksiejew
Igls 1987   Jörg Hoffmann
Jochen Pietzsch
  Stefan Ilsanker
Georg Hackl
  Thomas Schwab
Wolfgang Staudinger
Winterberg 1989   Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Hansjörg Raffl
Norbert Huber
  Jörg Hoffmann
Jochen Pietzsch
Calgary 1990   Hansjörg Raffl
Norbert Huber
  Kurt Brugger
Wilfried Huber
  Jörg Hoffmann
Jochen Pietzsch
Winterberg 1991   Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Yves Mankel
Thomas Rudolph
  Hansjörg Raffl
Norbert Huber
Calgary 1993   Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Hansjörg Raffl
Norbert Huber
  Kurt Brugger
Wilfried Huber
Lillehammer 1995   Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Chris Thorpe
Gordy Sheer
  Kurt Brugger
Wilfried Huber
Altenberg 1996   Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Chris Thorpe
Gordy Sheer
  Gerhard Plankensteiner
Oswald Haselrieder
Igls 1997   Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Steffen Skel
Steffen Wöller
Königssee 1999   Patric Leitner
Alexander Resch
  Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Mark Grimmette
Brian Martin
Sankt Moritz 2000   Patric Leitner
Alexander Resch
  Steffen Skel
Steffen Wöller
  Mark Grimmette
Brian Martin
Calgary 2001   André Florschütz
Torsten Wustlich
  Steffen Skel
Steffen Wöller
  Tobias Schiegl
Markus Schiegl
Sigulda 2003   Andreas Linger
Wolfgang Linger
  Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Patric Leitner
Alexander Resch
Nagano 2004   Patric Leitner
Alexander Resch
  André Florschütz
Torsten Wustlich
  Mark Grimmette
Brian Martin
Park City 2005   André Florschütz
Torsten Wustlich
  Patric Leitner
Alexander Resch
  Mark Grimmette
Brian Martin
Igls 2007   Patric Leitner
Alexander Resch
  Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Mark Grimmette
Brian Martin
Oberhof 2008   André Florschütz
Torsten Wustlich
  Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Tobias Schiegl
Markus Schiegl
Lake Placid 2009   Gerhard Plankensteiner
Oswald Haselrieder
  André Florschütz
Torsten Wustlich
  Mark Grimmette
Brian Martin
Cesana 2011   Andreas Linger
Wolfgang Linger
  Christian Oberstolz
Patrick Gruber
  Juris Šics
Andris Šics
Altenberg 2012   Andreas Linger
Wolfgang Linger
  Toni Eggert
Sascha Benecken
  Peter Penz
Georg Fischler
Whistler 2013   Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Toni Eggert
Sascha Benecken
  Andreas Linger
Wolfgang Linger
Sigulda 2015   Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Peter Penz
Georg Fischler
  Christian Oberstolz
Patrick Gruber
Königssee 2016   Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Toni Eggert
Sascha Benecken
  Christian Oberstolz
Patrick Gruber
Igls 2017   Toni Eggert
Sascha Benecken
  Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Robin Geueke
David Gamm
Winterberg 2019   Toni Eggert
Sascha Benecken
  Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Thomas Steu
Lorenz Koller
  • W roku 1959 nie rozegrano dwójek.

Dwójki - sprintEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Königssee 2016   Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Peter Penz
Georg Fischler
  Christian Oberstolz
Patrick Gruber
Igls 2017   Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Peter Penz
Georg Fischler
  Toni Eggert
Sascha Benecken
Winterberg 2019   Toni Eggert
Sascha Benecken
  Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Thomas Steu
Lorenz Koller

DrużynowoEdytuj

Rok i miejsce Złoto Srebro Brąz
Winterberg 1989   Włochy
Norbert Huber
Gerhard Plankensteiner
Gerda Weissensteiner
Veronika Oberhuber
Hansjörg Raffl
  NRD
Jens Müller
René Friedl
Susi Erdmann
Ute Oberhoffner
Stefan Krausse
Jan Behrendt
  ZSRR
Siergiej Danilin
Jurij Charczenko
Julija Antipowa
Irina Kusakina
Jewgienij Biełousow
Aleksandr Bielakow
Calgary 1990   NRD
Jens Müller
Thomas Jacob
Gabriele Kohlisch
Susi Erdmann
Jörg Hoffmann
Jochen Pietzsch
  Włochy
Arnold Huber
Norbert Huber
Nadia Prinoth
Gerda Weissensteiner
Hansjörg Raffl
  ZSRR
Siergiej Danilin
Andriej Rochiłow
Julija Antipowa
Natalija Jakuszenko
Igor Łobanow
Giennadij Bielakow
Winterberg 1991   Niemcy
Georg Hackl
Jens Müller
Susi Erdmann
Gabriele Kohlisch
Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Austria
Robert Manzenreiter
Markus Prock
Doris Neuner
Angelika Tagwerker
Gerhard Gleirscher
Markus Schmidt
  Włochy
Arnold Huber
Gerhard Plankensteiner
Natalie Obkircher
Gerda Weissensteiner
Hansjörg Raffl
Norbert Huber
Calgary 1993   Niemcy
Georg Hackl
René Friedl
Gabriele Kohlisch
Susi Erdmann
Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Austria
Robert Manzenreiter
Markus Prock
Angelika Neuner
Doris Neuner
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Włochy
Arnold Huber
Gerhard Plankensteiner
Natalie Obkircher
Gerda Weissensteiner
Hansjörg Raffl
Norbert Huber
Lillehammer 1995   Niemcy
Georg Hackl
Jens Müller
Gabriele Kohlisch
Susi Erdmann
Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Włochy
Norbert Huber
Armin Zöggeler
Natalie Obkircher
Gerda Weissensteiner
Kurt Brugger
Wilfried Huber
  Austria
Markus Kleinheinz
Markus Prock
Angelika Neuner
Doris Neuner
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
Altenberg 1996   Austria
Markus Prock
Markus Schmidt
Angelika Neuner
Andrea Tagwerker
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Niemcy
Georg Hackl
Jens Müller
Jana Bode
Gabriele Kohlisch
Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Włochy
Wilfried Huber
Armin Zöggeler
Natalie Obkircher
Gerda Weissensteiner
Gerhard Plankensteiner
Oswald Haselrieder
Igls 1997   Austria
Markus Prock
Gerhard Gleirscher
Andrea Tagwerker
Angelika Neuner
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Niemcy
Georg Hackl
Jens Müller
Sylke Kraushaar
Sylke Otto
Stefan Krausse
Jan Behrendt
  Włochy
Wilfried Huber
Armin Zöggeler
Natalie Obkircher
Gerda Weissensteiner
Gerhard Plankensteiner
Oswald Haselrieder
Königssee 1999   Austria
Markus Prock
Andrea Tagwerker
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Niemcy
Robert Fegg
Sylke Kraushaar
André Florschütz
Torsten Wustlich
  Niemcy
Georg Hackl
Sylke Otto
Patric Leitner
Alexander Resch
Sankt Moritz 2000   Niemcy
Georg Hackl
Sylke Kraushaar
Steffen Skel
Steffen Wöller
  Niemcy
Jens Müller
Sylke Otto
Patric Leitner
Alexander Resch
  Austria
Markus Prock
Angelika Neuner
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
Calgary 2001   Niemcy
Georg Hackl
Sylke Kraushaar
Patric Leitner
Alexander Resch
  Niemcy
Karsten Albert
Sylke Otto
Steffen Skel
Steffen Wöller
  Stany Zjednoczone
Tony Benshoof
Becky Wilczak
Mark Grimmette
Brian Martin
Sigulda 2003   Niemcy
Georg Hackl
Sylke Otto
Patric Leitner
Alexander Resch
  Łotwa
Mārtiņš Rubenis
Anna Orlova
Zigmars Berkolds
Sandris Bērziņš
  Austria
Rainer Margreiter
Sonja Manzenreiter
Andreas Linger
Wolfgang Linger
Nagano 2004   Niemcy
David Möller
Barbara Niedernhuber
Patric Leitner
Alexander Resch
  Stany Zjednoczone
Tony Benshoof
Ashley Hayden
Mark Grimmette
Brian Martin
  Włochy
Armin Zöggeler
Anastasia Oberstolz-Antonowa
Christian Oberstolz
Patrick Gruber
Park City 2005   Niemcy
Georg Hackl
Sylke Otto
André Florschütz
Torsten Wustlich
  Stany Zjednoczone
Tony Benshoof
Ashley Hayden
Mark Grimmette
Brian Martin
  Włochy
Armin Zöggeler
Anastasia Oberstolz-Antonowa
Christian Oberstolz
Patrick Gruber
Igls 2007   Niemcy
David Möller
Sylke Kraushaar-Pielach
Patric Leitner
Alexander Resch
  Włochy
Armin Zöggeler
Sandra Gasparini
Christian Oberstolz
Patrick Gruber
  Austria
Daniel Pfister
Nina Reithmayer
Peter Penz
Georg Fischler
Oberhof 2008   Niemcy
Felix Loch
Tatjana Hüfner
André Florschütz
Torsten Wustlich
  Austria
Martin Abentung
Nina Reithmayer
Tobias Schiegl
Markus Schiegl
  Łotwa
Guntis Rēķis
Maija Tīruma
Andris Šics
Juris Šics
Lake Placid 2009   Niemcy
Felix Loch
Natalie Geisenberger
André Florschütz
Torsten Wustlich
  Austria
Daniel Pfister
Nina Reithmayer
Peter Penz
Georg Fischler
  Łotwa
Guntis Rēķis
Maija Tīruma
Andris Šics
Juris Šics
Cesana 2011 Zawody odwołane
Altenberg 2012   Niemcy
Tatjana Hüfner
Felix Loch
Toni Eggert
Sascha Benecken
  Rosja
Tatjana Iwanowa
Albert Diemczenko
Władisław Jużakow
Władimir Machnutin
  Kanada
Alex Gough
Samuel Edney
Tristan Walker
Justin Snith
Whistler 2013   Niemcy
Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Kanada
Alex Gough
Samuel Edney
Tristan Walker
Justin Snith
  Łotwa
Elīza Tīruma
Inārs Kivlenieks
Andris Šics
Juris Šics
Sigulda 2015   Niemcy
Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Rosja
Tatjana Iwanowa
Siemion Pawliczenko
Andriej Bogdanow
Andriej Miedwiediew
  Kanada
Alex Gough
Samuel Edney
Tristan Walker
Justin Snith
Königssee 2016   Niemcy
Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Łotwa
Elīza Cauce
Inārs Kivlenieks
Andris Šics
Juris Šics
  Kanada
Alex Gough
Mitchel Malyk
Tristan Walker
Justin Snith
Igls 2017   Niemcy
Tatjana Hüfner
Johannes Ludwig
Toni Eggert
Sascha Benecken
  Stany Zjednoczone
Erin Hamlin
Tucker West
Matt Mortensen
Jayson Terdiman
  Rosja
Tatjana Iwanowa
Roman Riepiłow
Aleksandr Dienisjew
Władisław Antonow
Winterberg 2019   Rosja
Tatjana Iwanowa
Siemion Pawliczenko
Władisław Jużakow
Jurij Prochorow
  Austria
Hannah Prock
Reinhard Egger
Thomas Steu
Lorenz Koller
  Niemcy
Natalie Geisenberger
Felix Loch
Toni Eggert
Sascha Benecken

BibliografiaEdytuj