Clint Jones: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Igrzyska Olimpijskie: poprawa linków |
m →Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Świata: drobne techniczne |
||
Linia 78:
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="bfbfbf"
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''0'''
|-
Linia 131:
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="bfbfbf"
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''0'''
|-
Linia 180:
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="bfbfbf"
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
|bgcolor="
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''55'''
|-
Linia 235:
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="bfbfbf"
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
|bgcolor="
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''44'''
|-
Linia 291:
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="cfcfff"
|bgcolor="
||52
||46
||39
|bgcolor="
||50
||46
||34
||41
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
||39
||42
|bgcolor="
||49
||45
||39
||43
||43
||45
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''25'''
|-
Linia 347:
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
!
|-bgcolor="bfbfbf"
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|
|-
|colspan="30" bgcolor="F0FFFF"|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2005/2006|Sezon 2005/2006]]'''
Linia 404:
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="bfbfbf"
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
|bgcolor="
||-
||-
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''0'''
|-
Linia 456:
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica]]
! colspan=9| '''punkty'''
|-bgcolor="bfbfbf"
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
||-
||-
|bgcolor="
|bgcolor="
||-
||-
||-
|colspan=9 style="background-color: #f9f9f9" | '''0'''
|-
|