Halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Bibliografia: usunięcie szablonów Szablon:bibliografia start i Szablon:bibliografia stop |
m →Edycje: poprawa linków |
||
Linia 7:
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1966|EIH 1966]] || [[Dortmund]] || {{Państwo|BRD}} || [[27 marca]] [[1966]] || [[Westfalenhallen]]
|-
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1967|EIH 1967]] || [[Praga]] || {{Państwo|CSK}} || [[11 marca|11]]-[[12 marca]] [[1967]] || [[Tesla Arena|Sportovni hala]]
|-
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1968|EIH 1968]] || [[Madryt]] || {{państwo|ESP|wariant=1945}} || [[9 marca|9]]-[[10 marca]] [[1968]] || [[Palacio de los Deportes]]
|