Franz Göring: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
drobne merytoryczne |
|||
Linia 30:
{{Medalista infobox/wiersz|3|[[Mistrzostwa Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2003|Sollefteå 2003]]|Sztafeta}}
{{Medalista infobox/wiersz|3|[[Mistrzostwa Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2004|Stryn 2004]]|30 km s.klasyczny}}
{{Medalista infobox/nagłówek|Zakończenie kariery: 2014 r.}}
}}
'''Franz Göring''' (ur. [[22 października]] [[1984]] r. w [[Suhl]]) – [[Niemcy|niemiecki]] [[Biegi narciarskie|biegacz narciarski]], dwukrotny medalista mistrzostw świata, dwukrotny medalista mistrzostw świata u-23 i czterokrotny medalista mistrzostw świata juniorów.
Linia 593 ⟶ 594:
|bgcolor=lightblue|<small>12</small>
|bgcolor=lightblue|<small>19</small>
|bgcolor=lightblue|
||-
||-
Linia 659 ⟶ 660:
|bgcolor=CC9966|<small>3</small>
|bgcolor=lightblue|<small>5</small>
|bgcolor=lightblue|
||-
||-
Linia 746 ⟶ 747:
||-
| colspan=14|'''68'''
|-
|colspan=46 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w biegach narciarskich 2010/2011|Sezon 2010/2011]]
Linia 856 ⟶ 787:
||<small>40</small>
|bgcolor=lightblue|<small>10</small>
||<small>
||
||-
||-
Linia 865 ⟶ 796:
||<small>42</small>
||<small>43</small>
||<small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||
||-
||-
Linia 931 ⟶ 862:
||82
|bgcolor=lightblue|<small>30</small>
||<small>
||<small>-</small>
||
||-
||-
Linia 943 ⟶ 874:
||<small>56</small>
||<small>72</small>
||<small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||
||-
||-
Linia 1021 ⟶ 952:
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||
|bgcolor=lightblue|25
||53
||dns
||dns
||-
||-
Linia 1083 ⟶ 1014:
||<small>103</small>
||<small>58</small>
||<small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||
||-
||-
|