Nikita Kriukow: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 1058:
||-
||-
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||-
|colspan="25"|'''141
|-
|