Puchar Świata w snowboardzie 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Wyniki reprezentantek Polski: Poprawka |
→Wyniki reprezentantek Polski: Poprawka |
||
Linia 1123:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Weronika Biela]]
Linia 1151:
||–
|bgcolor="#FFCC00"|21
||–
||–
|-
|align=left|[[Maria Chyc]]
Linia 1179:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Angelika Ciesielska]]
Linia 1207:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Natalia Ficek]]
Linia 1235:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Hanna Gąsienica-Mikołajczyk]]
Linia 1263:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Klementyna Kołodziej]]
Linia 1291:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Aleksandra Król]]
Linia 1319:
||–
|{{kom-skrót|DNF}}
||–
||–
|-
|align=left|[[Anna Lalik]]
Linia 1347:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Paulina Majerczyk]]
Linia 1375:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Aleksandra Michalik]]
Linia 1403:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Marcelina Mrozicka]]
Linia 1431:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Oliwia Pawlikowska]]
Linia 1459:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Paulina Pawlikowska]]
Linia 1487:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Zuzanna Smykała]]
Linia 1516:
||–
|{{kom-skrót|DNS}}
||–
|-
|align=left|[[Karolina Sztokfisz]]
Linia 1543:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Dominika Wolska]]
Linia 1571:
||–
||–
||–
||–
|-
|align=left|[[Marzena Zając (snowboardzistka)|Marzena Zając]]
Linia 1599:
||–
||–
||–
||–
|-
|colspan=42|<span style="background-color: #FFCC00">'''1-3'''</span> <span style="background-color: #FFCC00">Punktowane miejsca</span> <span style="background-color: #FFFFFF">Niepunktowane miejsca</span> <small>'''dnf'''</small> – Zawodniczka nie ukończyła zjazdu <small>'''dns'''</small> – Zawodniczka nie wystartowała <small>'''dsq'''</small> – Zawodniczka została zdyskwalifikowana
|