Lista państw świata według wskaźnika rozwoju społecznego: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m →Kraje wysoko rozwinięte: drobne techniczne Znacznik: Edytor kodu źródłowego 2017 |
m →Kraje wysoko rozwinięte: drobne merytoryczne Znacznik: Edytor kodu źródłowego 2017 |
||
Linia 320:
| 101 || {{zmiana|stagnacja}} ||style="text-align:left"| {{państwo|Tonga}} || 0.721 || {{zmiana|wzrost}} 0.003
|-
| - || - ||style="text-align:left"| ''[[Ziemia|Świat]]'' || 0.717 || {{zmiana|
|-
| 102 || {{zmiana|spadek}} <small>(2)</small> ||style="text-align:left"| {{państwo|Libia}} || 0.716 || {{zmiana|spadek}} 0.003
|