Masamitsu Itō: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
akt. |
|||
Linia 262:
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[Puchar Świata w skokach narciarskich|Pucharu Świata]] ===
<small>''stan
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2015/2016|Sezon 2015/2016]]
Linia 427:
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''0
|-
|