Jerneja Brecl: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
Anulowanie wersji 54377833 autora 37.248.161.149 (dyskusja) obecny sezon się nie zakończył, WP:SK Znacznik: Anulowanie edycji |
||
Linia 151:
== [[Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich|Puchar Świata]] ==
=== Miejsca w klasyfikacji generalnej ===
{| class="wikitable" width="250" style="text-align: center"
!Sezon
Linia 323:
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px|Whistler]]
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px|Whistler]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
Linia 337 ⟶ 339:
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=8 bgcolor=f9f9f9|'''38
|-
Linia 363 ⟶ 367:
||-
||-
||
||
||
||
||
||
|colspan="9" bgcolor="f9f9f9"|'''68
|-
Linia 395 ⟶ 399:
|-
| [[Alpen Cup kobiet w skokach narciarskich 2017/2018|2017/2018]]
|''36''
|}
|