ASCII: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
poprawa linków |
Znaczniki: usuwanie dużej ilości tekstu (filtr nadużyć) VisualEditor |
||
Linia 70:
{| border=0
|
|
|
{| class = "wikitable" style = "text-align: center"
|-
!
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|}
|
|