Katie Melua: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
lit., poprawa linków, ort. |
TheFratriS (dyskusja | edycje) Dodanie nowej płyty Katie Melua Ultimate Collection |
||
Linia 189:
* Data: 3 grudnia 2012
* Wydawca: Dramatico
| – || – || – || – || – || –
|
|-
|2018
|align=left| ''Ultimate Collection''<ref>{{cytuj stronę |url = https://katiemelua.tmstor.es/cart/product.php?id=40123 |tytuł = Ultimate Collection |język = en |data dostępu = 2019-02-07}}</ref>
* Data: 5 Październik 2018
* Wydawca: Bertelsmann Music Group
| – || – || – || – || – || –
|
|