Indywidualny Puchar Mistrzów na żużlu: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 284:
|- align="center"
| 6.
|align=left| {{Flaga|ITA}} [[Reprezentacja Włoch na żużlu|
| – || 1 || 1
| 2
|