Natalia Nykiel: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
aktualizacja |
Talizman32 (dyskusja | edycje) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
||
Linia 187:
|
|
|''
|-
|align="left"|„Jak żądło”
Linia 194:
|
|''T.Cover''
|-
|2019
|align="left"|„[[Volcano (singiel)|Volcano]]”
| – || – || –
|
|
|''Origo''
|-
|colspan="8" style=font-size:8pt;|„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
|