Dyskografia Margaret: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m drobne redakcyjne |
aktualizacja |
||
Linia 11:
|Kompilacje =
|EP = 1
|Single =
|Strony B =
|Video =
Linia 21:
|Przypisy = tak
}}
'''Dyskografia [[Margaret (piosenkarka)|Margaret]]''', [[Polska|polskiej]] [[piosenkarz|piosenkarki]], składa się z czterech [[Album studyjny|albumów studyjnych]], jednego [[EP|minialbumu]], dwudziestu
Piosenkarka debiutowała na rynku muzycznym minialbumem ''[[All I Need]]'', który uplasował się na 50. miejscu zestawienia [[OLiS]]{{r|ain}}. Wydawnictwo promował [[debiut]]ancki singel „[[Thank You Very Much]]”, który znalazł się na 41. miejscu w zestawieniu [[GfK Entertainment]] najlepiej sprzedających się utworów w [[Niemcy|Niemczech]]{{r|deu}}, 38. pozycji na liście [[Ö3 Austria Top 40]] w [[Austria|Austrii]]{{r|aut}}, a także 22. miejscu w zestawieniu singli prowadzonym przez [[Federazione Industria Musicale Italiana]] we [[Włochy|Włoszech]]{{r|ita}}. Drugim, a zarazem ostatnim singlem promującym wydawnictwo został utwór „[[Tell Me How Are Ya]]”, który zajął 50. miejsce w plebiscycie radia [[RMF FM]] na przebój lata 2013<ref>{{cytuj stronę|url=http://web.archive.org/web/20161221233433/http://www.rmf.fm/f/lato-2013,przeboj-lata.html|tytuł=Przebój Lata w RMF FM!|opublikowany=rmf.fm|język=pl|data dostępu=2014-07-25}}</ref>.
Linia 234:
|
|-
|
|align="left"|„Nowe plemię”
| – || – || – || – || –
|
|
|
|-
|align="left"|„Przebiśniegi”
| – || – || – || – || –
|
|
|-
|align="left"|„Reksiu” <small>(gościnnie: [[Otsochodzi]])</small>
| – || – || – || – || –
|
|