Strona główna
Losuj
W pobliżu
Zaloguj się
Ustawienia
Wspomóż Wikipedię
O Wikipedii
Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność
Szukaj
Turniej o Złoty Kask: Różnice pomiędzy wersjami
Język
Obserwuj
Edytuj
Przeglądaj historię interaktywnie
[wersja przejrzana]
[wersja przejrzana]
← poprzednia edycja
następna edycja →
Usunięta treść
Dodana treść
Wizualnie
Wikikod
Wersja z 20:36, 28 lip 2020
edytuj
Qvaxy
(
dyskusja
|
edycje
)
Redaktorzy
30 563
edycje
Nie podano opisu zmian
← poprzednia edycja
Wersja z 01:53, 18 paź 2020
edytuj
anuluj edycję
Qvaxy
(
dyskusja
|
edycje
)
Redaktorzy
30 563
edycje
→Według zawodników
następna edycja →
Linia 910:
|- align="center"
| 43.
|align=left|
'''
{{sortname|Sebastian|Ułamek}}
'''
| 1997–2006
| – || 2 || 2