Scuderia Milano: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Eurohunter (dyskusja | edycje) →Bibliografia: drobne redakcyjne |
Eurohunter (dyskusja | edycje) →Wyniki w Formule 1: drobne merytoryczne |
||
Linia 69:
|bgcolor="#FFCFFF"|NS
|-
!rowspan="
!rowspan="
!
! {{Flaga|CHE}}<br />[[Formuła 1 - Grand Prix Szwajcarii 1951|SWI]]
Linia 111:
|-
!{{Flaga|ESP}} [[Juan Jover]]
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|NW
|
|bgcolor="#FFCFFF"|NS
|bgcolor="#FFCFFF"|NS
|-
!{{Flaga|ESP}} [[Joaquín Palacio]]
|<small>-<small>
|<small>-<small>
|