Sylwester Szmyd: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m →Najważniejsze zwycięstwa i sukcesy: drobne techniczne |
m drobne techniczne |
||
Linia 13:
| www = sylwesterszmyd.pl
| lata = 2001 - 2002<br />2003<br />2004<br />2005 - 2008<br />2009 - 2012<br />2013 - 2014<br />2015
| drużyny = Tacconi Sport<br />Mercatone Uno-Scanavino<br />[[Saeco (grupa kolarska)|Saeco]]<br />[[Lampre-
}}
Linia 22:
Swoje pierwsze zwycięstwo etapowe w zawodowej karierze odniósł 11 czerwca 2009 podczas wyścigu [[Critérium du Dauphiné]] wygrywając jego 5. etap po morderczej wspinaczce na legendarny podjazd [[Mont Ventoux]].
W latach 2013 - 2014 występował w barwach hiszpańskiej drużyny [[
== Najważniejsze zwycięstwa i sukcesy ==
Linia 92:
|-
|[[Plik:Jersey pink.svg|20px]] '''[[Giro d'Italia|Giro]]'''
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |[[Giro
|align="center" |-
|align="center" |-
|align="center" |[[Giro
|-
|[[Plik:Jersey yellow.svg|20px]] '''[[Tour de France|Tour]]'''
|