Mico Asen: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m poprawa przek., WP:SK, poprawa zakończeń znaczników HTML |
m Literówka w kodzie |
||
Linia 98:
| colspan="1" |
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px;" |
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px; border-top: 1px solid black; padding-
| colspan="1" style="padding-
|- style="vertical-align: top"
| colspan="1" style="border-right: solid black 1px;" |
|