Jan Łoniewski: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m drobne redakcyjne, WP:SK |
m WP:ZDBOT#Usunięcie zbędnych linków; zmiany kosmetyczne |
||
Linia 35:
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 1979/1980|Sezon 1979/1980]]
|-
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of France.svg
! [[Plik:Flag of France.svg
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Sweden.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia.svg
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia.svg
! colspan=12|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 91:
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 1980/1981|Sezon 1980/1981]]
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia.svg|15px
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Flag of France.svg|15px
! [[Plik:Flag of France.svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Sweden.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg|15px
! colspan=12|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 145:
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 1981/1982|Sezon 1981/1982]]
|-
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg|15px|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg|15px|15px
! colspan=12|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 195:
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 1982/1983|Sezon 1982/1983]]
|-
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Czechoslovakia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Flag of Canada.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Sweden.svg|15px
! [[Plik:Flag of Sweden.svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg|15px|15px
! [[Plik:Flag of SFR Yugoslavia.svg|15px|15px
! punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 601:
{{SORTUJ:Łoniewski, Jan}}
[[Kategoria:Polscy skoczkowie narciarscy]]
[[Kategoria:Urodzeni w 1958]]
|