Eredivisie (2018/2019): Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 59:
=== Tabela ===
{{Fb cl header}}
{{Fb cl team |p=1 |t=
{{Fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UCL |r=QR3}}
{{Fb cl team |p=2 |t=
{{fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UCL |r=QR2}}
{{Fb cl team |p=3 |t=
{{Fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UEL |r=QR2}}
{{Fb cl team |p=4 |t=
{{Fb cl3 qr |qualification=y |rows=4 |competition=[[#O udział w zawodach UEFA|baraży o udział w rozgrywkach UEFA]]}}
{{Fb cl team |p=5 |t=Utrecht |w=13|d= 7|l=
{{Fb cl team |p=6 |t=
{{Fb cl team |p=7 |t=
{{Fb cl team |p=8 |t=
{{Fb cl3 qr |rows=8 | }}
{{Fb cl team |p=9 |t=
{{Fb cl team |p=10|t=Heerenveen |w= 9|d= 9|l=
{{Fb cl team |p=11|t=
{{Fb cl team |p=12|t=
{{Fb cl team |p=13|t=
{{Fb cl team |p=14|t=Fortuna Sittard |w= 8|d= 6|l=
{{Fb cl team |p=15|t=
{{Fb cl team |p=16|t=De Graafschap |w= 7|d=
{{Fb cl3 qr |qualification=y |rows=2 |competition=[[#O miejsce w lidze|baraży o Eredivisie]]}}
{{Fb cl team |p=17|t=
{{Fb cl team |p=18|t=NAC |w= 5|d= 6|l=
{{Fb cl2 qr |relegation=y |s=2018-19 |c=Eerste Divisie}}
{{Fb cl footer|u=
=== Miejsca po danych kolejkach ===
Linia 94:
|-
!style="height:1.2ex; border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"| !!style="border-top:none;"|
|-
| style="text-align:right;" | [[AFC Ajax|Ajax]]
Linia 160 ⟶ 124:
| style="background:#E8FFD8;"|2
| style="background:#E8FFD8;"|2
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
|
|
Linia 167 ⟶ 131:
|
|-
| style="text-align:right;" | [[
| style="background:#CCF3FF;"|3
| style="background:#E8FFD8;"|2
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#E8FFD8;"|2
|
|
Linia 232 ⟶ 196:
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#CCF3FF;"|3
|
|
|
|
|
|-
| style="text-align:right;" | [[AZ Alkmaar]]
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#E8FFD8;"|2
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|6
|9
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#CCF3FF;"|3
| style="background:#CCF3FF;"|3
| style="background:#DDF4FF;"|4
|
|
Linia 269:
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|5
|
|
|
|
|
|-
| style="text-align:right;" | [[Heracles Almelo|Heracles]]
|11
| style="background:#DDF4FF;"|4
|11
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
|8
|8
|8
|8
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
|
|
Linia 304 ⟶ 340:
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|7
|
|
Linia 311 ⟶ 347:
|
|-
| style="text-align:right;" | [[
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#
|
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
| style="background:#
|14
| style="background:#
|15
|13
| style="background:#FFE6E6;"|16
|15
|12
|9
|9
|8
|9
|8
|10
|9
|8
|
|
Linia 376 ⟶ 412:
|8
|8
|9
|
|
Linia 448:
|9
|10
|10
|
|
Linia 520 ⟶ 484:
|12
|12
|11
|
|
Linia 556 ⟶ 520:
|13
|13
|12
|
|
|
|
|
|-
| style="text-align:right;" | [[VVV Venlo|VVV-Venlo]]
| style="background:#DDF4FF;"|7
|8
| style="background:#DDF4FF;"|7
|9
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|6
|8
|8
|8
|8
|9
|9
|8
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
|8
|8
|10
|10
|11
|11
|11
|13
|
|
Linia 592:
|14
|14
|14
|
|
Linia 599:
|
|-
| style="text-align:right;" | [[
| style="background:#DDF4FF;"|6
|11
| style="background:#FFE6E6;"|16
|14
|9
|10
|14
|
|15
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
|12
|14
|15
| style="background:#FFE6E6;"|16
|12
|13
|15
|14
| style="background:#FFE6E6;"|16
|14
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|17
| style="background:#FFE6E6;"|17
| style="background:#FFE6E6;"|17
|15
|
|
Linia 664:
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
|
|
Linia 671:
|
|-
| style="text-align:right;" | [[
|9
|15
|9
|13
|13
|13
|8
|13
|8
|10
|11
|14
|
|12
|13
|14
|14
| style="background:#FFE6E6;"|16
|15
|14
| style="background:#FFE6E6;"|16
|14
|14
|14
|15
|15
|15
|15
| style="background:#FFE6E6;"|17
|
|
Linia 737:
| style="background:#FF8072;"|18
| style="background:#FF8072;"|18
| style="background:#FF8072;"|18
|
|
Linia 744:
|}
</div>
<small>Aktualne na
=== Lider kolejka po kolejce ===
Linia 754:
TimeAxis = orientation:horizontal
Colors =
id:AJA value:
id:AZ value: red
id:PSV value: red
Linia 760 ⟶ 761:
from: 0.5 till: 2.5 shift:(0,15) color:AZ text:"[[AZ Alkmaar|AZ]]"
from: 2.5 till: 28.5 shift:(0,15) color:PSV text:"[[PSV Eindhoven|PSV]]"
from: 28.5 till: 29.5 shift:(0,15) color:AJA text:"[[AFC Ajax|AJA]]"
</timeline>
Linia 781 ⟶ 783:
<!-- Zwolle --> {{fb r |gf=1|ga=0 }}
<!-- PSV --> {{fb r |gf=0|ga=7 }}
<!-- Utrecht --> {{fb r |gf=
<!-- Vitesse --> {{fb r |gf=3|ga=3 }}
<!-- VVV --> {{fb r |gf=2|ga=4 }}
Linia 836 ⟶ 838:
<!-- De Graafschap --> {{fb r |gf=1|ga=1 }}
<!-- Groningen --> {{fb r |gf= |ga= }}
<!-- Heerenveen --> {{fb r |gf=
<!-- Heracles --> {{fb r |gf=1|ga=1 }}
<!-- NAC --> {{fb r |gf=2|ga=0 }}
Linia 909 ⟶ 911:
<!-- ADO Den Haag --> {{fb r |gf=1|ga=1 }}
<!-- Ajax --> {{fb r |gf= |ga= }}
<!-- AZ --> {{fb r |gf=
<!-- Emmen --> {{fb r |gf= |ga= }}
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=4|ga=1 }}
Linia 931 ⟶ 933:
<!-- AZ --> {{fb r |gf=1|ga=3 }}
<!-- Emmen --> {{fb r |gf=1|ga=2 }}
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=1|ga=0 }}
<!-- Fortuna Sittard --> {{fb r |gf= |ga= }}
Linia 978 ⟶ 980:
<!-- Heerenveen --> {{fb r |gf= |ga= }}
<!-- Heracles --> {{fb r |r=null }}
<!-- NAC --> {{fb r |gf=
<!-- Zwolle --> {{fb r |gf=0|ga=2 }}
<!-- PSV --> {{fb r |gf=0|ga=4 }}
Linia 1013 ⟶ 1015:
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=2|ga=0 }}
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=3|ga=1 }}
<!-- Fortuna Sittard --> {{fb r |gf=
<!-- De Graafschap --> {{fb r |gf=0|ga=3 }}
<!-- Groningen --> {{fb r |gf= |ga= }}
Linia 1080 ⟶ 1082:
<!-- NAC --> {{fb r |gf=4|ga=1 }}
<!-- Zwolle --> {{fb r |gf= |ga= }}
<!-- PSV --> {{fb r |gf=
<!-- Utrecht --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
<!-- Vitesse --> {{fb r |r=null }}
Linia 1092 ⟶ 1094:
<!-- Emmen --> {{fb r |gf=2|ga=3 }}
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=1|ga=0 }}
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=
<!-- Fortuna Sittard --> {{fb r |gf=3|ga=2 }}
<!-- De Graafschap --> {{fb r |gf= |ga= }}
Linia 1108 ⟶ 1110:
{{fb r team |t=Willem II}}
<!-- ADO Den Haag --> {{fb r |gf=0|ga=3 }}
<!-- Ajax --> {{fb r |gf=
<!-- AZ --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
<!-- Emmen --> {{fb r |gf= |ga= }}
Linia 1125 ⟶ 1127:
<!-- VVV --> {{fb r |gf=0|ga=1 }}
<!-- Willem II --> {{fb r |r=null }}
{{Fb r footer|u=
</div>
|