Strona główna
Losuj
W pobliżu
Zaloguj się
Ustawienia
Wspomóż Wikipedię
O Wikipedii
Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność
Szukaj
Mistrzostwa Polski par klubowych na żużlu: Różnice pomiędzy wersjami
Język
Obserwuj
Edytuj
Przeglądaj historię interaktywnie
[wersja przejrzana]
[wersja przejrzana]
← poprzednia edycja
następna edycja →
Usunięta treść
Dodana treść
Wizualnie
Wikikod
Wersja z 00:31, 2 maj 2021
edytuj
Qvaxy
(
dyskusja
|
edycje
)
Redaktorzy
30 574
edycje
Nie podano opisu zmian
← poprzednia edycja
Wersja z 01:34, 2 maj 2021
edytuj
anuluj edycję
Qvaxy
(
dyskusja
|
edycje
)
Redaktorzy
30 574
edycje
→Według zawodników
następna edycja →
Linia 1711:
|- align="center"
| 123.
|align=left|
'''
{{sortname|Damian|Adamczak}}
'''
| 2010
| – || – || 1