Kalendarium drugiego rządu Donalda Tuska: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 982:
|
* '''[[Stanisław Kalemba|Stanisława Kalemby]]''' z urzędu ministra rolnictwa i rozwoju wsi (powołany na ten urząd [[31 lipca]] [[2012]]).
|-
|-
|style="text-align:center"| –
|
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|-
|style="text-align:center"| –
|
|-
|-
|style="text-align:center"| –
|
|-
|}
▲* 18 marca 2014
▲** [[Adam Jasser|Adama Jassera]] ze stanowisk sekretarza stanu w [[Kancelaria Prezesa Rady Ministrów|Kancelarii Premiera]] (powołany na to stanowisko [[21 marca]] [[2013]]), sekretarza Rady Gospodarczej przy Premierze (powołany na to stanowisko [[9 marca]] [[2010]]), wiceprzewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów (powołany na to stanowisko [[24 listopada]] [[2011]]) i wiceprzewodniczącego Zespołu ds. Programowania Prac Rządu (powołany na to stanowisko [[28 marca]] [[2013]]).
▲* 25 marca 2014
▲** [[Jakub Jaworowski|Jakuba Jaworowskiego]] na stanowiska podsekretarza stanu w [[Kancelaria Prezesa Rady Ministrów|Kancelarii Premiera]] i sekretarza Rady Gospodarczej przy Premierze.
▲* 9 kwietnia 2014
▲** [[Janusz Zaleski (leśnik)|Janusza Zaleskiego]] ze stanowisk podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Środowiska|Ministerstwie Środowiska]] (powołany na to stanowisko [[29 grudnia]] [[2007]]) i głównego konserwatora przyrody (powołany na to stanowisko [[16 kwietnia]] [[2009]]).
▲* 11 kwietnia 2014
▲** [[Hanna Trojanowska|Hanny Trojanowskiej]] ze stanowisk podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Gospodarki (Polska)|Ministerstwie Gospodarki]] i pełnomocnika Rządu ds. polskiej energetyki jądrowej (powołana na te stanowiska [[15 maja]] [[2009]]).
* 22 kwietnia 2014
* '''Powołanie''':
|