Kalendarium drugiego rządu Donalda Tuska: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 1089:
|
* [[Jacek Dominik|Jacka Dominika]] ze stanowisk podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Finansów (Polska)|Ministerstwie Finansów]] (powołany na to stanowisko [[21 września]] [[2006]]) i Pełnomocnika rządu ds. koordynacji przygotowań do wprowadzenia w Polsce wspólnej waluty (powołany na to stanowisko [[22 czerwca]] [[2012]]).
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|-
|style="text-align:center"| –
|
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|-
|style="text-align:center"| –
|
|-
|}
▲* 11 lipca 2014
▲** [[Andrzej Wyrobiec|Andrzeja Wyrobca]] na stanowisko podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego|Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego]].
▲* 20 lipca 2014
▲** [[Krystyna Gurbiel|Krystyny Gurbiel]] ze stanowiska podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi|Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi]] (powołana na to stanowisko [[17 grudnia]] [[2012]]).
▲* 22 lipca 2014
▲** [[Małgorzata Fuszara|Małgorzaty Fuszary]] na stanowiska sekretarza stanu w [[Kancelaria Prezesa Rady Ministrów|Kancelarii Premiera]] i pełnomocnika rządu ds. równego traktowania.
▲* lipiec 2014
▲** [[Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz|Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz]] ze stanowiska podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Spraw Zagranicznych (Polska)|Ministerstwie Spraw Zagranicznych]] (powołana na to stanowisko [[18 stycznia]] [[2012]]).
▲* 29 lipca 2014
▲** [[Leszek Soczewica|Leszka Soczewicy]] na stanowisko podsekretarza stanu w [[Ministerstwo Spraw Zagranicznych (Polska)|Ministerstwie Spraw Zagranicznych]].
* 1 sierpnia 2014
* '''Powołanie''':
|