Kalendarium drugiego rządu Donalda Tuska: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 1279:
|
* [[Krzysztof Bondaryk|Krzysztofa Bondaryka]] ze stanowiska [[Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego|Szefa ABW]] (powołany na to stanowisko [[16 stycznia]] [[2008]]).
|-
|-
|
|
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
|}
▲* 25 lutego 2013
▲** [[Andrzej Gross|Andrzeja Grossa]] na stanowisko prezesa [[Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa|Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa]],
▲** [[Zbigniew Banaszkiewicz|Zbigniewa Banaszkiewicza]] na stanowisko I wiceprezesa [[Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa|Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa]].
▲** [[Zbigniew Banaszkiewicz|Zbigniewowi Banaszkiewiczowi]] z powierzenia obowiązków prezesa [[Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa|Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa]] (powołany na to stanowisko [[20 września]] [[2012]]).
▲* 15 kwietnia 2013
▲** [[Dariusz Łuczak|Dariusza Łuczaka]] na stanowisko [[Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego|Szefa ABW]].
▲* 19 kwietnia 2013
▲** [[Mirosław Schossler|Mirosława Schosslera]] na stanowisko zastępcy [[Komenda Główna Policji|Komendy Głównej Policji]].
▲* 15 maja 2013
▲** [[Wojciech Olbryś|Wojciecha Olbrysia]] na stanowisko zastępcy [[Komenda Główna Policji|Komendy Głównej Policji]].
* 3 czerwca 2013
* '''Powołanie''':
|