Kalendarium drugiego rządu Donalda Tuska: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Znacznik: Wycofane |
|||
Linia 1349:
| style="text-align:center" | –
|-
|
|style="text-align:center"| –
|
|-
|-
|
|
|-
|-
|
|
|-
|-
|
|
|-
|-
|
| style="text-align:center" | –
|-
▲* 21 listopada 2013
▲** [[Krzysztof Kurkowski|Krzysztofa Kurkowskiego]] ze stanowiska wiceprezesa [[Główny Urząd Statystyczny|Głównego Urzędu Statystycznego]] (powołany na to stanowisko [[2 stycznia]] [[2012]]).
▲* 9 grudnia 2013
▲** [[Izabela Jakubowska|Izabeli Jakubowskiej]] powierzenie obowiązków [[Urząd Zamówień Publicznych|Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych]].
▲** [[Jacek Sadowy|Jacka Sadowego]] ze stanowiska [[Urząd Zamówień Publicznych|Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych]] (powołany na to stanowisko [[23 lutego]] [[2008]]).
▲* 13 grudnia 2013
▲** [[Maciej Bando|Maciejowi Bando]] powierzenie obowiązków prezesa [[Urząd Regulacji Energetyki|Urzędu Regulacji Energetyki]].
▲** [[Marek Woszczyk|Marka Woszczyka]] ze stanowiska prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (powołany na to stanowisko 1 czerwca 2011).
▲* 19 grudnia 2013
▲** [[Marcin Pakulski|Marcinowi Pakulskiemu]] powierzenie obowiązków prezesa [[Narodowy Fundusz Zdrowia|Narodowego Funduszu Zdrowia]].
▲** [[Agnieszka Pachciarz|Agnieszki Pachciarz]] ze stanowiska prezesa [[Narodowy Fundusz Zdrowia|Narodowego Funduszu Zdrowia]] (powołana na to stanowisko [[27 czerwca]] [[2012]]).
▲* 31 grudnia 2013
▲** [[Paweł Wojtunik|Pawła Wojtunika]] na stanowisko szefa [[Centralne Biuro Antykorupcyjne|Centralnego Biura Antykorupcyjnego]].
* '''Rok 2014'''
* 10 stycznia 2014
|