Otwórz menu główne

RezultatyEdytuj

MężczyźniEdytuj

Konkurencja: Złoto: Srebro: Brąz:
200 m Claudinei da Silva
  Brazylia
19.89 Maurice Greene
  Stany Zjednoczone
19.90 Francis Obikwelu
  Nigeria
20.12
800 m Wilson Kipketer
  Dania
1:43.55 Hezekiél Sepeng
  Południowa Afryka
1:44.40 Japheth Kimutai
  Kenia
1:44.48
1500 m Noah Ngeny
  Kenia
3:28.93 Bernard Lagat
  Kenia
3:32.30 Laban Rotich
  Kenia
3:33.40
3000 m Benjamin Limo
  Kenia
7:36.32 Paul Bitok
  Kenia
7:36.60 Mohammed Mourhit
  Belgia
7:36.73
3000 m z przeszkodami Bernard Barmasai
  Kenia
8:06.92 Wilson Boit Kipketer
  Kenia
8:08.28 Ali Ezzine
  Maroko
8:08.64
110 m przez płotki Mark Crear
  Stany Zjednoczone
13.08 Colin Jackson
  Wielka Brytania
13.17 Larry Wade
  Stany Zjednoczone
13.19
Skok o tyczce Maksim Tarasow
  Rosja
5.85 Jeff Hartwig
  Stany Zjednoczone
5.80 Dmitri Markow
  Australia
5.80
Skok w dal Iván Pedroso
  Kuba
8.43 James Beckford
  Jamajka
8.29 Erick Walder
  Stany Zjednoczone
8.15
Rzut dyskiem Lars Riedel
  Niemcy
68.61 Virgilijus Alekna
  Litwa
66.65 Anthony Washington
  Stany Zjednoczone
65.22
Rzut oszczepem Konstadinos Gatsiudis
  Grecja
89.84 Jan Železný
  Czechy
87.71 Raymond Hecht
  Niemcy
85.64

KobietyEdytuj

Konkurencja: Złoto: Srebro: Brąz:
200 m Savatheda Fynes
  Bahamy
22.55 Merlene Frazer
  Jamajka
22.55 Inger Miller
  Stany Zjednoczone
Beverly McDonald
  Jamajka
22.64
800 m Maria Mutola
  Mozambik
1:59.10 Ludmila Formanová
  Czechy
1:59.15 Swietłana Mastierkowa
  Rosja
1:59.20
1500 m Violeta Beclea-Szekely
  Rumunia
4:15.18 Anita Weyermann
  Szwajcaria
4:15.92 Jackline Maranga
  Kenia
4:16.60
3000 m Gabriela Szabó
  Rumunia
8:43.52 Zahra Ouaziz
  Maroko
8:43.66 Irina Mikitenko
  Niemcy
8:45.59
400 m przez płotki Deon Hemmings
  Jamajka
53.41 Andrea Blackett
  Barbados
53.63 Sandra Cummings-Glover
  Stany Zjednoczone
53.83
Skok wzwyż Hestrie Cloete-Storbeck
  Południowa Afryka
1.96 Zuzana Kováčiková-Hlavoňová
  Czechy
Inha Babakowa
  Ukraina
1.96
Trójskok Ashia Hansen
  Wielka Brytania
14.96 Paraskevi Tsiamita
  Grecja
14.77 Tatiana Lebiediewa
  Rosja
14.66
Pchnięcie kulą Nadine Kleinert
  Niemcy
19.16 Astrid Kumbernuss
  Niemcy
19.13 Connie Price-Smith
  Stany Zjednoczone
18.71

Klasyfikacja punktowa cyklu Grand Prix 1999Edytuj

MężczyźniEdytuj

Pozycja Zawodnik Punkty
1.   Bernard Barmasai 111
2.   Konstadinos Gatsiudis 109
3.   Wilson Kipketer 108

KobietyEdytuj

Pozycja Zawodniczka Punkty
1.   Gabriela Szabó 108
2.   Maria Mutola 108
3.   Deon Hemmings 104

BibliografiaEdytuj