Otwórz menu główne

Gimnastyka artystyczna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 – układ zbiorowy kobiet

TerminarzEdytuj

Wszystkie godziny są podane w czasie pekińskim (UTC+08:00)

Data Godzina
21 sierpnia 2008 20:30 Kwalifikacje
22 sierpnia 2008
24 sierpnia 2008 11:00 Finał

WynikiEdytuj

EliminacjeEdytuj

Pozycja Zawodniczki Państwo 5 skakanek 3 obręcze, 2 maczugi Razem Uwagi
Wynik Wynik
1. Alesia Babuszkina
Nastaśsia Iwankowa
Zinaida Łunina
Hłafira Marcinowicz
Ksienija Sankowicz
Alina Tumiłowicz
  Białoruś 17,525 17,425 34,950 Q
2. Margarita Alijczuk
Anna Gawrilenko
Tatjana Gorbunowa
Елена Александровна Посевина
Darja Szkurichina
Natalja Zujewa
  Rosja 17,000 17,700 34,700 Q
3. Cai Tongtong
Chou Tao
Lü Yuanyang
Sui Jianshuang
Sun Dan
Zhang Shuo
  Chiny 17,300 17,225 34,525 Q
4. Elisa Blanchi
Fabrizia D'Ottavio
Marinella Falca
Daniela Masseroni
Elisa Santoni
Anželika Sawrajuk
  Włochy 17,150 17,375 34,525 Q
5. Cwеta Kusеwa
Jolita Manołowa
Zornica Marinowa
Maja Paunowska
Joanna Tanczеwa
Tatiana Tongowa
  Bułgaria 16,825 16,875 33,700 Q
6. Krystyna Cherepenina
Ołena Dmytrasz
Alina Maksymenko
Viera Perederij
Julija Słobodjan
Vita Zubczenko
  Ukraina 15,800 15,825 31,625 Q
7. Olena Dworniczenko
Katerina Pisetsky
Maria Savenkov
Rahel Vigdozchik
Veronika Vitenberg
  Izrael 15,300 16,225 31,525 Q
8. Anna Bitiyeva
Dina Qorina
Vəfa Hüseynova
Anastasiä Prasolova
Alina Trepina
Valeriä Yeqay
  Azerbejdżan 15,575 15,875 31,450 Q
9. Dimitra Kafalidou
Vasiliki Maniou
Olga-Afroditi Pilaki
Paraskevi Plexida
Ioanna Samara
Nikoletta Tsagari
  Grecja 15,400 15,600 31,000 R
10. Yuka Endo
Chihana Hara
Saori Inagaki
Nachi Misawa
Kotono Tanaka
Honami Tsuboi
  Japonia 15,425 15,425 30,850 R
11. Bárbara González
Lara González
Isabel Pagán
Ana Pelaz
Verónica Ruíz
Elisabeth Salom
  Hiszpania 15,725 14,375 30,100
12. Luana Faro
Daniela Leite
Tayanne Mantovaneli
Luisa Matsuo
Marcela Menezes
Nicole Muller
  Brazylia 14,900 14,225 29,125

FinałEdytuj

Pozycja Zawodniczki Państwo 5 skakanek 3 obręcze, 2 maczugi Razem
Wynik Wynik
  Margarita Alijczuk
Anna Gawrilenko
Tatjana Gorbunowa
Елена Александровна Посевина
Darja Szkurichina
Natalja Zujewa
  Rosja 17,750 17,800 35,550
  Cai Tongtong
Chou Tao
Lü Yuanyang
Sui Jianshuang
Sun Dan
Zhang Shuo
  Chiny 17,575 17,650 35,225
  Alesia Babuszkina
Nastaśsia Iwankowa
Zinaida Łunina
Hłafira Marcinowicz
Ksienija Sankowicz
Alina Tumiłowicz
  Białoruś 17,625 17,275 34,900
4. Elisa Blanchi
Fabrizia D'Ottavio
Marinella Falca
Daniela Masseroni
Elisa Santoni
Anželika Sawrajuk
  Włochy 17,000 17,425 34,425
5. Cwеta Kusеwa
Jolita Manołowa
Zornica Marinowa
Maja Paunowska
Joanna Tanczеwa
Tatiana Tongowa
  Bułgaria 16,750 16,800 33,550
6. Olena Dworniczenko
Katerina Pisetsky
Maria Savenkov
Rahel Vigdozchik
Veronika Vitenberg
  Izrael 16,050 16,050 32,100
7. Anna Bitiyeva
Dina Qorina
Vəfa Hüseynova
Anastasiä Prasolova
Alina Trepina
Valeriä Yeqay
  Azerbejdżan 16,075 15,500 31,575
8. Krystyna Cherepenina
Ołena Dmytrasz
Alina Maksymenko
Viera Perederij
Julija Słobodjan
Vita Zubczenko
  Ukraina 15,975 15,125 31,100

BibliografiaEdytuj