Gyda Enger: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m WP:ZDBOT#Usunięcie zbędnych linków; zmiany kosmetyczne |
|||
Linia 104:
=== [[Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich|Puchar Świata]] ===
==== Miejsca w klasyfikacji generalnej ====
{| class=wikitable style="text-align: center" width=250
|-
Linia 122:
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich 2011/2012|Sezon 2011/2012]]
|-
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! colspan=9|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 154:
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich 2012/2013|Sezon 2012/2013]]
|-
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Russia.svg|15px|Krasnaja Polana]]
! [[Plik:Flag of Russia.svg|15px|Krasnaja Polana]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px
! punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 198:
=== [[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich|Puchar Kontynentalny]] ===
==== Miejsca w klasyfikacji generalnej ====
{| class=wikitable style="text-align: center" width=250
|-
Linia 230:
{{SORTUJ:Enger, Gyda}}
[[Kategoria:Norweskie skoczkinie narciarskie]]
[[Kategoria:Norwescy olimpijczycy (Soczi 2014)]]
|