Otwórz menu główne

Spis treści

Galerie sztuki współczesnejEdytuj

Galeria Opis Adres Strona
Galeria Aula ASP ul. Krakowskie Przedmieście 5
CSW Zamek Ujazdowski Al. Ujazdowskie 6 www.csw.art.pl
Galeria Dawid Radziszewski ul. Krochmalna 3 www.dawidradziszewski.com
Galeria Grafiki i Plakatu, N. Rozwadowska, A. Stroka Galeria Sztuki Współczesnej, Warszawa. Grafika, Plakaty, Malarstwo. ul. Hoża 40 www.galeriagrafikiiplakatu.pl
Galeria Blue-S Galeria Sztuki Współczesnej, Warszawa, Ursynów. Malarstwo Polskie, Obrazy Olejne, Grafika, Rzeźba. ul. Bociania 28/29 www.blue-s.pl
Galeria Foksal17 Galeria Sztuki Współczesnej, Warszawa. Malarstwo Polskie, Obrazy Olejne, Grafika, Rzeźba. ul. Foksal17b lok. 58 www.foksal17.pl
Galeria Foksal ul. Foksal 1/4 www.galeriafoksal.pl
Fundacja Galerii Foksal ul. Górskiego 1A www.fgf.com.pl
Fundacja Profile ul. Franciszkańska 6 fundacjaprofile.pl
Galeria Kordegarda ul. Krakowskie Przedmieście 15/17 www.info.galerie.art.pl/galerie/kordegar.html
Królikarnia ul. Puławska 113a www.krolikarnia.mnw.art.pl
Galeria Le Guern ul. Widok 8 www.leguern.pl
Lokal 30 ul. Wilcza 29A/12 www.lokal30.pl
Galeria m2 ul. Oleandrów 6 www.m2.art.pl
MW WW Gallery Galeria Polskiej Młodej Sztuki ul. Burakowska 15, 01-066 Warszawa
Galeria Okna ul. Jazdów 2
Galeria Propaganda Galeria sztuki współczesnej ul. Foksal 11/1, 00-372 Warszawa www.galeriapropaganda.com
Raster ul. Wspólna 63 www.raster.art.pl
Galeria Schody ul. Nowy Świat 39 www.galeriaschody.pl
Galeria SD Galeria Sztuki Współczesnej
malarstwo, grafika, rzeźba
Al. J. Ch. Szucha 8 www.galeriasd.pl
Galeria Stereo ul. Miedziana 11 www.galeriastereo.pl
Galeria Studio pl. Defilad 1 www.teatrstudio.pl
Galeria TEST ul. Marszałkowska 34/50
Galeria Sztuk Pięknych ul. Obrońców 12
Galeria WZ stacjonarna i internetowa Galeria Sztuki Współczesnej ul.Krakowskie Przedmieście 85, 00-079 Warszawa www.galeriaWZ.pl
Galeria XX1 Al. Jana Pawła II 36 www.galeriaxx1.pl
Galeria Zachęta pl. Małachowskiego 3 www.zacheta.art.pl
Galeria Zakręt

Domy aukcyjne, antykwariatyEdytuj

Galeria Opis Adres Strona
Galeria sztuki afrykańskiej „Afryka” Galeria wystawia i sprzedaje oryginalne, ręcznie wykonane eksponaty z kamienia, drewna i trawy kultury afrykańskiej z Zimbabwe, Tanzanii, Kenii, Mozambiku, Malawi i Zambii.
Galeria Alisar Galeria prezentuje dzieła głównie polskich malarzy dawnych jak i współczesnych. W jej murach zorganizowano wystawę obrazów powstałych w ramach Międzynarodowego Pleneru PlastycznegoCZARTOWSKO 2004 ul. Wielicka 42
Galeria Apollon Galeria i antykwariat sztuki. Wystawia głównie obrazy malarzy współczesnych m.in Barbary Jaśkiewicz ul. Rokosowska 4
Galeria Art Office Galeria która prócz wystawiania prac artystów zajmuje się dekoracją wnętrz i wypożyczaniem dzieł sztuki (obrazy, grafiki i zdjęcia) osobom prywatnym głównie biur. Galeria wynajmuje również obrazy ze zbiorów Narodowej Galerii Sztuki „Zachęta”. ul. Krasińskiego 35a www.artoffice.com.pl
Galeria Arex ul. Chopina 5b
Dom Aukcyjny Polswiss Art ul. Wiejska 20 www.polswissart.pl
Galerie Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej ul. Świętokrzyska 32
ul. Puławska 17
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 (hotel Bristol)
Rynek Starego Miasta 19/21
www.napiorkowska.pl
Passe Partout Galeria
Przedmiotów i Usług Artystycznych
ul. Mokotowska 52
White Space Auction Dom aukcyjny i galeria sztuki współczesnej mieszcząca się w Centrum Kreatywności Targowa na warszawskiej Pradze. Galeria White Space promuje sztukę najnowszą – głównie malarstwo. White Space Auction to twórcy młodego pokolenia jak i artyści z solidnym dorobkiem artystycznym jak na przykład Wojciech Ćwiertniewicz. ul. Targowa 56, 03-733 Warszawa www.whitespace.auction

Galerie grafiki i designuEdytuj

Galeria Opis Adres www
Galeria Polskiego Plakatu Rynek Starego Miasta 23 www.poster.com.pl
Galeria Grafiki i Plakatu, N. Rozwadowska, A. Stroka ul. Hoża 40 www.galeriagrafikiiplakatu.pl

Galerie fotograficzneEdytuj

Galeria Opis Adres www
Galeria 65 ul. Bema 65 www.galeria65.com/pl
Galeria Eufemia ul. Krakowskie Przedmieście 5
Green Gallery ul. Krzywe Koło 2/4
Galeria Jabłkowskich ul. Chmielna 21 www.dtbj.pl
Galeria Luksfera ul. Ząbkowska 27/34 www.luksfera.pl
Galeria Obok ZPAF Plac Zamkowy 8 www.go.zpaf.pl
Galeria Schody ul. Nowy Świat 39 www.galeriaschody.pl
Galeria Willa Struvego ul. Piękna 44a
Yours Gallery ul. Krakowskie Przedmieście 33 www.yoursgallery.pl

Galerie literackieEdytuj

Galeria Adres www
Warszawska Galeria Ekslibrisu ul. Grójecka 109

Galerie przyrodniczeEdytuj

Galeria Adres www
Galeria Azjatycka ul. Freta 5 www.muzeumazji.pl
Galeria Myśliwska ul. Tarczyńska 1

Zobacz teżEdytuj

Linki zewnętrzneEdytuj