Otwórz menu główne

Puchar CEV siatkarek (2006/2007)

Puchar CEV siatkarek 2006/2007 – 27. sezon turnieju rozgrywanego od 1980 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Volleyball (indoor) pictogram.svg Puchar CEV siatkarek 2006/2007
Women's CEV Cup 2006/2007
2005/2006 2007/2008
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 09.12.2006 - 18.03.2007
Sezon 27.
Miejsce finału Włochy Perugia
Zwycięzca Włochy Sirio Perugia
Strona internetowa

Spis treści

Drużyny uczestnicząceEdytuj

RozgrywkiEdytuj

Runda wstępnaEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
09.12.2006 VC Troon   3:0   VCR Walfer 25:18, 25:16, 25:16
10.12.2006 3:1 25:9, 22:25, 25:22, 25:15

Faza grupowaEdytuj

Grupa AEdytuj

  Siewierodonieck

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Siewierodonczanka Siewierodonieck 6 3 3 0 9 3 3 272 240 1.133
2   Euphony Tongeren 5 3 2 1 8 6 1.333 295 295 1
3   Crvena zvezda Belgrad 4 3 1 2 6 8 0.75 298 304 0.98
4   Atlant Baranowice 3 3 0 3 3 9 0.333 255 281 0.907

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 Crvena zvezda Belgrad   3:2   Atlant Baranowice 23:25, 21:25, 26:24, 25:20, 15:10
05.01.2007 Siewierodonczanka Siewierodonieck   3:2   Euphony Tongeren 25:19, 25:16, 17:25, 20:25, 15:9
06.01.2007 Euphony Tongeren   3:1   Atlant Baranowice 25:20, 25:23, 20:25, 25:22
06.01.2007 Siewierodonczanka Siewierodonieck   3:1   Crvena zvezda Belgrad 18:25, 25:13, 25:23, 26:24
05.01.2007 Crvena zvezda Belgrad   2:3   Euphony Tongeren 25:23, 25:17, 19:25, 20:25, 14:16
07.01.2007 Atlant Baranowice   0:3   Siewierodonczanka Siewierodonieck 22:25, 24:26, 15:25

Grupa BEdytuj

  Piła

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Nafta Gaz Piła 6 3 3 0 9 1 9 246 180 1.367
2   Gazélec Béziers 5 3 2 1 7 7 1 299 302 0.99
3   Sparkasse Klagenfurt 4 3 1 2 5 7 0.714 250 274 0.912
4   Galiczanka Tarnopol 3 3 0 3 3 9 0.333 236 275 0.858

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 Nafta Gaz Piła   3:0   Galiczanka Tarnopol 25:11, 25:21, 25:16
05.01.2007 Sparkasse Klagenfurt   2:3   Gazélec Béziers 15:25, 25:22, 25:23, 19:25, 18:20
06.01.2007 Galiczanka Tarnopol   2:3   Gazélec Béziers 21:25, 25:21, 23:25, 25:21, 10:15
06.01.2007 Nafta Gaz Piła   3:0   Sparkasse Klagenfurt 25:19, 25:19, 25:17
07.01.2007 Sparkasse Klagenfurt   3:1   Galiczanka Tarnopol 25:18, 18:25, 25:21, 25:20
07.01.2007 Gazélec Béziers   1:3   Nafta Gaz Piła 13:25, 25:21, 20:25, 19:25

Grupa CEdytuj

  Piatra Neamţ

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Unic LPS Piatra Neamţ 6 3 3 0 9 0 MAX 225 155 1.452
2   Iraklis Kifisias 5 3 2 1 6 6 1 258 243 1.062
3   Fabasoft Linz 4 3 1 2 4 6 0.667 208 227 0.916
4   OK Šibenik 3 3 0 3 2 9 0.222 190 256 0.742

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 OK Šibenik   2:3   Iraklis Kifisias 14:25, 25:23, 25:16, 21:25, 5:15
05.01.2007 Unic LPS Piatra Neamţ   3:0   Fabasoft Linz 25:14, 25:20, 25:19
06.01.2007 Iraklis Kifisias   3:1   Fabasoft Linz 25:17, 26:24, 22:25, 25:12
06.01.2007 OK Šibenik   0:3   Unic LPS Piatra Neamţ 15:25, 18:25, 13:25
07.01.2007 Fabasoft Linz   3:0   OK Šibenik 25:14, 27:25, 25:15
07.01.2007 Unic LPS Piatra Neamţ   3:0   Iraklis Kifisias 25:17, 25:22, 25:17

Grupa DEdytuj

  Pezinok

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Zeiler Köniz 6 3 3 0 9 2 4.5 262 189 1.386
2   Královo Pole Brno 5 3 2 1 8 4 2 258 240 1.075
3   ŽOK Polo Kalesija 4 3 1 2 3 7 0.429 191 231 0.827
4   VTC Pezinok 3 3 0 3 2 9 0.222 219 270 0.811

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 VTC Pezinok   0:3   Zeiler Köniz 19:25, 20:25, 18:25
05.01.2007 ŽOK Polo Kalesija   0:3   Královo Pole Brno 11:25, 21:25, 15:25
06.01.2007 Zeiler Köniz   3:2   Královo Pole Brno 23:25, 25:16, 25:13, 24:26, 15:10
06.01.2007 VTC Pezinok   1:3   ŽOK Polo Kalesija 22:25, 15:25, 29:27, 15:25
07.01.2007 ŽOK Polo Kalesija   0:3   Zeiler Köniz 10:25, 14:25, 18:25
07.01.2007 Královo Pole Brno   3:1   VTC Pezinok 25:20, 18:25, 25:13, 25:23

Grupa EEdytuj

  Trofaiach

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Panellinios Ateny 5 3 2 1 8 3 2.667 246 206 1.194
2   ŽOK Novo Mesto 5 3 2 1 8 5 1.6 281 255 1.102
3   Visual Home Benidorm 5 3 2 1 6 5 1.2 250 219 1.142
4   WSV Eisenerz Trofaiach 3 3 0 3 0 9 0 128 225 0.569

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 ŽOK Novo Mesto   2:3   Visual Home Benidorm 21:25, 27:25, 18:25, 25:23, 13:15
05.01.2007 WSV Eisenerz Trofaiach   0:3   Panellinios Ateny 15:25, 13:25, 14:25
06.01.2007 Panellinios Ateny   2:3   ŽOK Novo Mesto 25:21, 16:25, 25:16, 21:25, 8:15
06.01.2007 WSV Eisenerz Trofaiach   0:3   Visual Home Benidorm 12:25, 16:25, 11:25
07.01.2007 Visual Home Benidorm   0:3   Panellinios Ateny 24:26, 22:25, 16:25
07.01.2007 ŽOK Novo Mesto   3:0   WSV Eisenerz Trofaiach 25:15, 25:19, 25:13

Grupa FEdytuj

  Osijek

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Hit Nova Gorica 6 3 3 0 9 1 9 254 192 1.323
2   Jedinstvo Užice 5 3 2 1 7 3 2.333 235 181 1.298
3   Pivovara Osijek 4 3 1 2 3 6 0.5 185 191 0.969
4   Holte IF 3 3 0 3 0 9 0 115 225 0.511

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 Jedinstvo Užice   1:3   Hit Nova Gorica 31:29, 20:25, 14:25, 20:25
05.01.2007 Pivovara Osijek   3:0   Holte IF 25:9, 25:14, 25:18
06.01.2007 Hit Nova Gorica   3:0   Holte IF 25:17, 25:11, 25:17
06.01.2007 Jedinstvo Užice   3:0   Pivovara Osijek 25:17, 25:13, 25:18
07.01.2007 Holte IF   0:3   Jedinstvo Užice 10:25, 7:25, 12:25
07.01.2007 Pivovara Osijek   0:3   Hit Nova Gorica 22:25, 23:25, 17:25

Grupa GEdytuj

  Schaffhausen

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Kanti Schaffhausen 5 3 2 1 8 5 1.6 297 255 1.165
2   MVS La Rochette 5 3 2 1 8 5 1.6 287 275 1.044
3   AO Markopoulo 5 3 2 1 7 6 1.167 283 284 0.996
4   CD Ribeirense 3 3 0 3 2 9 0.222 214 267 0.801

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 CD Ribeirense   1:3   AO Markopoulo 20:25, 25:19, 18:25, 15:25
05.01.2007 Kanti Schaffhausen   3:2   MVS La Rochette 25:10, 25:22, 23:25, 23:25, 15:12
06.01.2007 MVS La Rochette   3:1   CD Ribeirense 23:25, 25:20, 25:13, 25:22
06.01.2007 Kanti Schaffhausen   2:3   AO Markopoulo 25:19, 26:28, 25:18, 22:25, 13:15
07.01.2007 AO Markopoulo   1:3   MVS La Rochette 25:20, 18:25, 18:25, 23:25
07.01.2007 CD Ribeirense   0:3   Kanti Schaffhausen 18:25, 22:25, 16:25

Grupa HEdytuj

  Gent

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Sant'Orsola Asystel Novara 6 3 3 0 9 2 4.5 271 214 1.266
2   Nova KBM Branik Maribor 5 3 2 1 7 3 2.333 238 222 1.072
3   VDK Gent Dames 4 3 1 2 4 7 0.571 248 254 0.976
4   Jedinstvo Mobis Brčko 3 3 0 3 1 9 0.111 183 250 0.732

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 Sant'Orsola Asystel Novara   3:1   Nova KBM Branik Maribor 23:25, 25:18, 25:23, 25:22
05.01.2007 VDK Gent Dames   3:1   Jedinstvo Mobis Brčko 22:25, 25:14, 25:16, 28:26
06.01.2007 Jedinstvo Mobis Brčko   0:3   Sant'Orsola Asystel Novara 23:25, 12:25, 9:25
06.01.2007 Nova KBM Branik Maribor   3:0   VDK Gent Dames 25:22, 25:23, 25:21
07.01.2007 Jedinstvo Mobis Brčko   0:3   Nova KBM Branik Maribor 17:25, 21:25, 20:25
07.01.2007 VDK Gent Dames   1:3   Sant'Orsola Asystel Novara 19:25, 18:25, 25:23, 20:25

Grupa IEdytuj

  Nyíregyháza

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Gaziantep SB 6 3 3 0 9 0 MAX 225 132 1.705
2   Betonut-NRK Nyíregyháza 5 3 2 1 6 3 2 205 143 1.434
3   Apollon Limassol 4 3 1 2 3 6 0.5 162 198 0.818
4   VC Troon 3 3 0 3 0 9 0 106 225 0.471

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.01.2007 Gaziantep SB   3:0   Apollon Limassol 25:13, 25:18, 25:14
05.01.2007 Betonut-NRK Nyíregyháza   3:0   VC Troon 25:8, 25:13, 25:5
06.01.2007 VC Troon   0:3   Apollon Limassol 13:25, 12:25, 23:25
06.01.2007 Betonut-NRK Nyíregyháza   0:3   Gaziantep SB 17:25, 23:25, 15:25
07.01.2007 Gaziantep SB   3:0   VC Troon 25:5, 25:15, 25:12
07.01.2007 Apollon Limassol   0:3   Betonut-NRK Nyíregyháza 11:25, 10:25, 21:25

1/8 finałuEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
17.01.2007 AMVJ Amstelveen   2:3   Unic LPS Piatra Neamţ 25:20, 25:15, 20:25, 17:25, 17:19
24.01.2007 0:3 22:25, 24:26, 21:25
17.01.2007 Zeiler Köniz   0:3   Universidad Burgos 23:25, 21:25, 19:25
24.01.2007 3:0 25:23, 25:21, 25:21
17.01.2007 Zarieczje Odincowo   3:0   Gaziantep SB 26:24, 25:18, 25:20
25.01.2007 3:0 25:22, 25:22, 29:27
17.01.2007 Hit Nova Gorica   2:3   Dinamo-Jantar Kaliningrad 23:25, 25:22, 25:21, 18:25, 15:17
24.01.2007 0:3 20:25, 12:25, 19:25
17.01.2007 Dinamo Bukareszt   3:0   Siewierodonczanka Siewierodonieck 25:17, 25:20, 25:15
24.01.2007 3:1 25:19, 16:25, 25:18, 25:18
16.01.2007 Panellinios Ateny   1:3   Sirio Perugia 13:25, 14:25, 29:27, 20:25
25.01.2007 0:3 17:25, 19:25, 18:25
16.01.2007 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Kanti Schaffhausen 25:19, 25:17, 31:29
24.01.2007 3:0 25:19, 25:17, 25:12
16.01.2007 Nafta Gaz Piła   3:0   Telekom Ankara Türk 25:17, 28:26, 25:15
24.01.2007 0:3 26:28, 21:25, 26:28

1/4 finałuEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.02.2007 Unic LPS Piatra Neamţ   1:3   Universidad Burgos 14:25, 17:25, 27:25, 17:25
14.02.2007 0:3 14:25, 14:25, 11:25
07.02.2007 Zarieczje Odincowo   3:0   Dinamo-Jantar Kaliningrad 25:16, 25:19, 28:26
14.02.2007 3:0 25:22, 25:21, 25:16
07.02.2007 Dinamo Bukareszt   2:3   Sirio Perugia 25:18, 26:24, 20:25, 16:25, 13:15
14.02.2007 0:3 19:25, 14:25, 16:25
07.02.2007 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Nafta Gaz Piła 25:12, 25:20, 25:13
15.02.2007 3:2 14:25, 25:17, 25:22, 19:25, 15:8

Turniej finałowyEdytuj

  Perugia

PółfinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
17.03.2007 Zarieczje Odincowo   3:1   Universidad Burgos 26:24, 25:16, 21:25, 25:20
17.03.2007 Sirio Perugia   3:2   Sant'Orsola Asystel Novara 25:14, 21:25, 25:18, 23:25, 15:13

Mecz o 3. miejsceEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
18.03.2007 Sant'Orsola Asystel Novara   3:1   Universidad Burgos 25:14, 25:21, 23:25, 26:24

FinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
18.03.2007 Sirio Perugia   3:0   Zarieczje Odincowo 25:20, 25:19, 25:19

Klasyfikacja końcowaEdytuj

BibliografiaEdytuj

Linki zewnętrzneEdytuj