Otwórz menu główne

Puchar CEV w piłce siatkowej mężczyzn (2002/2003)

(Przekierowano z Puchar CEV siatkarzy (2002/2003))

Puchar CEV siatkarzy 2002/2003 – 23. sezon Pucharu CEV rozgrywanego od 1980 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla męskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Volleyball (indoor) pictogram.svg Puchar CEV siatkarzy 2002/2003
2002/2003 CEV Cup
2001/2002 2003/2004
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 2.11.2002 – 16.03.2003
Sezon 23.
Miejsce finału Włochy Jesolo
Zwycięzca Włochy Sisley Treviso
Strona internetowa

Spis treści

System rozgrywekEdytuj

Rozgrywki toczyły się najpierw od fazy kwalifikacyjnej, z której zwycięzcy zagrali w fazie grupowej po 4 zespoły w każdej grupie. Zespoły z pierwszych miejsc zagrały w kolejnym etapie. W 1/8 finału i ćwierćfinałach drużyny podzielone zostały na pary. Każda z par rozegrała po dwa spotkania. O awansie decydowały kolejno: liczba wygranych spotkań, liczba wygranych setów, liczba zdobytych małych punktów. Zwycięzcy ćwierćifnałów awansowali do turnieju finałowego, w którym rozegrano półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

Drużyny uczestnicząceEdytuj

Drużyny rozpoczynające od fazy kwalifkacyjnej
Państwo Kluby
  Austria SK Zadruga Aich/Dob
Uniqa Salzburg
  Azerbejdżan Azerneft Baku
  Białoruś Technopribor Mohylew
  Bośnia i Hercegowina OK Bosna Sarajewo
OK Sinpos Sarajewo
  Chorwacja MOK Osijek
  Cypr Omonia Nikozja
Pafiakos Pafos
  Czechy VO Vavex Příbram
  Dania DHG Odense
  Gruzja University Tbilisi
  Holandia ORTEC Rotterdam.Nesselande
  Jugosławia Partizan Belgrad
  Macedonia Lirija Žerovjane
  Niemcy TSV Unterhaching
  Norwegia Dristug Åmli
  Polska EKS Skra Bełchatów
Hefra Gwardia Wrocław
  Rumunia Dinamo Bukareszt
VCM LPS Piatra Neamţ
  Słowacja VKP Bratysława
  Szwecja Team Valla Linköping
  Turcja İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Ziraat Bankası
  Węgry Vegyész RC Kazincbarcika
Drużyny rozpoczynające od fazy grupowej
Państwo Kluby
  Belgia Amber Antwerpen
Pecotex Belleman Averbode
VC Go Pass Brabant Lennik
  Białoruś HWK Homel
  Estonia Sylvester Tallinn
  Finlandia Perungan Pojat
  Francja Arago de Sète
AS Cannes
  Grecja AO Orestiada
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
  Hiszpania Arona Tenerife Sur
CS Gran Canaria
Numancia Caja Duero Soria
  Holandia Alcom Capelle
  Jugosławia Bambi Mladi Radnik Požarevac
  Łotwa LĀSE-R/Rīga
  Niemcy VV Lipsk
  Polska Ivett Jastrzębie Borynia
  Portugalia SC Espinho
Vitória SC
  Rosja Iskra Odincowo
UEM-Izumrud Jekaterynburg
  Słowenia OK Maribor
  Szwajcaria TV Amriswil
  Turcja Arçelik
  Ukraina Jurydyczna akademіja Charków
Drużyny relegowane z Pucharu Top Teams (rozpoczynają od fazy grupowej)
Państwo Kluby
  Białoruś Zapadnyj Bug Brześć
  Bułgaria CSKA Royal Foods Sofia
  Czechy VK Jihostroj České Budějovice
  Finlandia Tampereen Isku-Volley
  Rumunia Deltacons Tulcza
  Słowenia Salonit Anhovo Kanal
  Szwajcaria Chênois Genewa
  Węgry Kométa Kaposvár SE
Drużyny rozpoczynające od fazy finałowej
Państwo Kluby
  Francja Tourcoing LM
  Rosja Dinamo Moskwa
  Włochy Lube Banca Marche Macerata
Sisley Treviso

RozgrywkiEdytuj

Faza kwalifikacyjnaEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
02.11.2002 Uniqa Salzburg   3:0  Omonia Nikozja 29:27, 25:10, 25:18
09.11.2002 Omonia Nikozja   0:3  Uniqa Salzburg 23:25, 20:25, 21:25
08.11.2002 ORTEC Rotterdam.Nesselande   3:0  OK Sinpos Sarajewo 25:19, 25:15, 25:22
09.11.2002 ORTEC Rotterdam.Nesselande   3:0  OK Sinpos Sarajewo 25:15, 25:16, 25:14
02.11.2002 DHG Odense   0:3  TSV Unterhaching 16:25, 18:25, 25:27
09.11.2002 TSV Unterhaching   3:0  DHG Odense 25:11, 25:17, 25:22
02.11.2002 İstanbul Büyükşehir Belediyesi   1:3  Partizan Belgrad 21:25, 22:25, 25:15, 18:25
09.11.2002 Partizan Belgrad   3:1  İstanbul Büyükşehir Belediyesi 20:25, 25:17, 25:23, 25:9
02.11.2002 Vegyész RC Kazincbarcika   3:1  SK Zadruga Aich/Dob 22:25, 26:24, 25:20, 25:18
09.11.2002 SK Zadruga Aich/Dob   3:2  Vegyész RC Kazincbarcika 25:20, 27:25, 21:25, 20:25, 15:7
02.11.2002 Ziraat Bankası   3:0  Dinamo Bukareszt 25:15, 25:23, 25:16
09.11.2002 Dinamo Bukareszt   2:3  Ziraat Bankası 25:23, 17:25, 25:23, 22:25, 19:21
02.11.2002 Dristug Åmli   2:3  EKS Skra Bełchatów 22:25, 18:25, 25:22, 25:22, 9:15
09.11.2002 EKS Skra Bełchatów   3:0  Dristug Åmli 25:12, 25:13, 25:14
02.11.2002 Team Valla Linköping   3:0  Pafiakos Pafos 25:18, 25:19, 25:20
09.11.2002 Pafiakos Pafos   3:1  Team Valla Linköping 23:25, 26:24, 25:20, 25:23
02.11.2002 Azerneft Baku   3:0  University Tbilisi 25:12, 25:7, 25:19
03.11.2002 Azerneft Baku   3:0  University Tbilisi 25:8, 25:10, 25:6
02.11.2002 Hefra Gwardia Wrocław   3:0  Technopribor Mohylew 25:17, 25:21, 25:18
03.11.2002 Hefra Gwardia Wrocław   3:0  Technopribor Mohylew 25:18, 25:19, 25:23
03.11.2002 Lirija Žerovjane   3:1  OK Bosna Sarajewo 25:16, 25:22, 22:25, 25:22
09.11.2002 OK Bosna Sarajewo   1:3  Lirija Žerovjane 12:25, 18:25, 25:19, 19:25
02.11.2002 VO Vavex Příbram   3:0  MOK Osijek 25:11, 25:21, 28:26
09.11.2002 MOK Osijek   2:3  VO Vavex Příbram 17:25, 25:21, 27:25, 23:25, 9:15
02.11.2002 VKP Bratysława   1:3  VCM LPS Piatra Neamţ 22:25, 18:25, 25:23, 23:25
09.11.2002 VCM LPS Piatra Neamţ   3:2  VKP Bratysława 26:24, 25:27, 25:20, 20:25, 15:10

Faza głównaEdytuj

Turniej 1Edytuj

  Sète

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 VC Go Pass Brabant Lennik   1:3  Chênois Genewa 28:30, 25:23, 20:25, 21:25
Arago de Sète   3:2  TSV Unterhaching 23:25, 25:22, 23:25, 25:19, 17:15
07.12.2002 TSV Unterhaching   1:3  VC Go Pass Brabant Lennik 25:27, 19:25, 25:23, 17:25
Chênois Genewa   0:3  Arago de Sète 22:25 20:25 17:25
08.12.2002 TSV Unterhaching   0:3  Chênois Genewa 20:25, 18:25, 19:25
Arago de Sète   3:0  VC Go Pass Brabant Lennik 25:22, 25:23, 25:19

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Arago de Sète 6 3 3 0 9 2 4.5 263 229 1.15
2   Chênois Genewa 5 3 2 1 6 4 1.5 237 226 1.05
3   VC Go Pass Brabant Lennik 4 3 1 2 4 7 0.57 258 264 0.98
4   TSV Unterhaching 3 3 0 3 3 9 0.33 249 288 0.86

Turniej 2Edytuj

  Espinho

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 Panathinaikos AO   3:0  TV Amriswil 25:19, 25:15, 25:23
Tampereen Isku-Volley   2:3  SC Espinho 25:18, 20:25, 25:22, 23:25, 12:15
07.12.2002 Panathinaikos AO   3:0  Tampereen Isku-Volley 28:26, 25:23, 25:17
SC Espinho   3:0  TV Amriswil 25:21, 26:24, 25:18
08.12.2002 TV Amriswil   2:3  Tampereen Isku-Volley 25:20, 20:25, 26:28, 25:21, 11:15
SC Espinho   2:3  Panathinaikos AO 20:25, 24:26, 25:18, 25:16, 12:15

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Panathinaikos AO 6 3 3 0 9 2 4.5 253 229 1.1
2   SC Espinho 5 3 2 1 8 5 1.6 287 268 1.07
3   Tampereen Isku-Volley 4 3 1 2 5 8 0.63 280 290 0.97
4   TV Amriswil 3 3 0 3 2 9 0.22 227 260 0.87

Turniej 3Edytuj

  Teneryfa

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 ORTEC Rotterdam.Nesselande   3:1  Jurydyczna akademіja Charków 15:25, 30:28, 25:23, 25:20
Arona Tenerife Sur Sur   3:1  Uniqa Salzburg 25:17, 23:25, 25:15, 25:13
07.12.2002 Uniqa Salzburg   0:3  Jurydyczna akademіja Charków 19:25, 17:25, 17:25
Arona Tenerife Sur   3:2  Nesselande 24:26, 26:24, 25:20, 26:28, 18:16
08.12.2002 Jurydyczna akademіja Charków   3:0  Arona Tenerife Sur 25:18, 25:21, 25:23
Uniqa Salzburg   0:3  ORTEC Rotterdam.Nesselande 18:25, 23:25, 13:25

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Jurydyczna akademіja Charków 5 3 2 1 7 3 2.33 246 210 1.17
2   ORTEC Rotterdam.Nesselande 5 3 2 1 8 4 2 284 269 1.06
3   Arona Tenerife Sur 5 3 2 1 6 6 1 279 259 1.08
4   Uniqa Salzburg 3 3 0 3 1 9 0.11 177 248 0.71

Turniej 4Edytuj

  Pożarewac

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 Ziraat Bankası   3:1  Vitória SC 25:21, 25:23, 27:29, 26:24
Amber Antwerpia   0:3  Bambi Mladi Radnik Požarevac 19:25, 19:25, 21:25
07.12.2002 Amber Antwerpia   1:3  Vitória SC 19:25, 19:25, 25:21, 20:25
Bambi Mladi Radnik Požarevac   1:3  Ziraat Bankası 25:19, 21:25, 17:25, 18:25
08.12.2002 Ziraat Bankası   3:0  Amber Antwerpia 25:19, 25:14, 25:19
Vitória SC   3:0  Bambi Mladi Radnik Požarevac 25:17, 25:23, 25:14

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Ziraat Bankası 6 3 3 0 9 2 4.5 272 230 1.18
2   Vitória SC 5 3 2 1 7 4 1.75 268 240 1.12
3   Bambi Mladi Radnik Požarevac 4 3 1 2 4 6 0.67 210 228 0.92
4   Amber Antwerpia 3 3 0 3 1 9 0.11 194 246 0.79

Turniej 5Edytuj

  Maribor

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 OK Maribor   0:3  Zapadnyj Bug Brześć 19:25, 22:25, 17:25
CS Gran Canaria   3:0  Partizan Belgrad 25:18, 25:22, 25:20
07.12.2002 Zapadnyj Bug Brześć   0:3  Partizan Belgrad 17:25, 20:25, 15:25
OK Maribor   2:3  CS Gran Canaria 25:23, 22:25, 22:25, 25:18, 14:16
08.12.2002 CS Gran Canaria   3:0  Zapadnyj Bug Brześć 25:19, 25:19, 25:15
Partizan Belgrad   3:1  OK Maribor 21:25, 25:20, 25:23, 25:16

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   CS Gran Canaria 6 3 3 0 9 2 4.5 257 221 1.16
2   Partizan Belgrad 5 3 2 1 6 4 1.5 231 211 1.09
3   Zapadnyj Bug Brześć 4 3 1 2 3 6 0.5 180 208 0.87
4   OK Maribor 3 3 0 3 3 9 0.33 250 278 0.9

Turniej 6Edytuj

  Saloniki

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 Aris Saloniki   3:0  Arçelik Stambuł 25:19, 28:26, 25:22
Vegyész RC Kazincbarcika   3:0  Salonit Anhovo Kanal 25:22, 25:21, 25:17
07.12.2002 Aris Saloniki   3:0  Vegyész RC Kazincbarcika 25:22, 25:16, 25:22
Arçelik Stambuł   3:1  Salonit Anhovo Kanal 25:19, 24:26, 25:20, 25:19
08.12.2002 Salonit Anhovo Kanal   0:3  Aris Saloniki 20:25, 17:25, 21:25
Vegyész RC Kazincbarcika   0:3  Arçelik Stambuł 23:25, 22:25, 20:25

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Aris Saloniki 6 3 3 0 9 0 MAX 228 185 1.23
2   Arçelik Stambuł 5 3 2 1 6 4 1.5 241 227 1.06
3   Vegyész RC Kazincbarcika 4 3 1 2 3 6 0.5 200 210 0.95
4   Salonit Anhovo Kanal 3 3 0 3 1 9 0.11 202 249 0.81

Turniej 7Edytuj

  Ryga

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 HWK Homel   3:2  Kométa Kaposvár SE 19:25, 25:19, 25:22, 23:25, 15:10
Azerneft Baku   0:3  LĀSE-R/Rīga 18:25, 17:25, 13:25
07.12.2002 Azerneft Baku   0:3  HWK Homel 20:25, 22:25, 15:25
LĀSE-R/Rīga   0:3  Kométa Kaposvár SE 19:25, 21:25, 22:25
08.12.2002 Kométa Kaposvár SE   3:0  Azerneft Baku 25:13, 25:11, 25:15
HWK Homel   3:0  LĀSE-R/Rīga 25:20, 25:19, 30:28

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   HWK Homel 6 3 3 0 9 2 4.5 262 225 1.16
2   Kométa Kaposvár SE 5 3 2 1 8 3 2.67 251 208 1.21
3   LĀSE-R/Rīga 4 3 1 2 3 6 0.5 204 203 1
4   Azerneft Baku 3 3 0 3 0 9 0 144 225 0.64

Turniej 8Edytuj

  Rovaniemi

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 Team Valla Linköping   0:3  EKS Skra Bełchatów 22:25, 11:25, 23:25
Perungan Pojat   3:0  Sylvester Tallinn 25:17, 25:15, 25:16
07.12.2002 EKS Skra Bełchatów   3:0  Sylvester Tallinn 25:20, 27:25, 25:18
Team Valla Linköping   0:3  Perungan Pojat 29:31, 13:25, 15:25
08.12.2002 Sylvester Tallinn   3:0  Team Valla Linköping 25:19, 25:16, 25:21
Perungan Pojat   3:2  EKS Skra Bełchatów 25:17, 25:19, 14:25, 18:25, 15:13

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Perungan Pojat 6 3 3 0 9 2 4.5 253 204 1.24
2   EKS Skra Bełchatów 5 3 2 1 8 3 2.67 251 216 1.16
3   Sylvester Tallinn 4 3 1 2 3 6 0.5 186 208 0.89
4   Team Valla Linköping 3 3 0 3 0 9 0 169 231 0.73

Turniej 9Edytuj

  Odincowo

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 CSKA Royal Foods Sofia   3:2  Alcom Capelle 25:20, 16:25, 23:25, 25:23, 16:14
Iskra Odincowo   3:0  Hefra Gwardia Wrocław 25:23, 25:12, 25:16
07.12.2002 Hefra Gwardia Wrocław   1:3  Alcom Capelle 17:25, 25:21, 20:25, 10:25
Iskra Odincowo   3:0  CSKA Royal Foods Sofia 25:12, 25:17, 25:18
08.12.2002 CSKA Royal Foods Sofia   0:3  Hefra Gwardia Wrocław 22:25, 17:25, 24:26
Alcom Capelle   1:3  Iskra Odincowo 26:24, 19:25, 20:25, 22:25

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Iskra Odincowo 6 3 3 0 9 1 9 249 185 1.35
2   Alcom Capelle 5 3 2 1 6 7 0.86 290 276 1.05
3   Hefra Gwardia Wrocław 4 3 1 2 4 6 0.67 199 234 0.85
4   CSKA Royal Foods Sofia 3 3 0 3 3 9 0.33 215 258 0.83

Turniej 10Edytuj

  Jastrzębie-Zdrój

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 AO Orestiada   1:3  AS Cannes 18:25, 26:24, 21:25, 16:25
VK Jihostroj České Budějovice   3:1  KS Ivett Jastrzębie Borynia 25:23, 23:25, 25:17, 25:23
07.12.2002 VK Jihostroj České Budějovice   1:3  AO Orestiada 28:26, 17:25, 23:25, 23:25
KS Ivett Jastrzębie Borynia   3:2  AS Cannes 25:22, 24:26, 22:25, 25:22, 15:6
08.12.2002 AS Cannes   1:3  VK Jihostroj České Budějovice 30:28, 18:25, 21:25, 27:29
KS Ivett Jastrzębie Borynia   3:1  AO Orestiada 25:20, 20:25, 25:23, 25:19

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   VK Jihostroj České Budějovice 5 3 2 1 7 5 1.4 296 285 1.04
2   KS Ivett Jastrzębie Borynia 5 3 2 1 7 6 1.17 294 286 1.03
3   AS Cannes 4 3 1 2 6 7 0.86 296 299 0.99
4   AO Orestiada 4 3 1 2 5 7 0.71 269 285 0.94

Turniej 11Edytuj

  Lipsk

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 UEM-Izumrud Jekaterynburg   3:0  VO Vavex Příbram 25:18, 25:18, 25:22
VV Lipsk   3:0  Deltacons Tulcza 25:21, 25:18, 25:23
07.12.2002 VO Vavex Příbram   3:1  Deltacons Tulcza 22:25, 25:20, 25:23, 25:13
UEM-Izumrud Jekaterynburg   3:2  VV Lipsk 16:25, 20:25, 25:15, 25:23, 15:9
08.12.2002 Deltacons Tulcza   2:3  UEM-Izumrud Jekaterynburg 16:25, 25:22, 25:23, 20:25, 10:15
VO Vavex Příbram   1:3  VV Lipsk 25:22, 20:25, 20:25, 23:25

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   UEM-Izumrud Jekaterynburg 6 3 3 0 9 4 2.25 286 251 1.14
2   VV Lipsk 5 3 2 1 8 4 2 269 251 1.07
3   VO Vavex Příbram 4 3 1 2 4 7 0.57 243 253 0.96
4   Deltacons Tulcza 3 3 0 3 3 9 0.33 239 282 0.85

Turniej 12Edytuj

  Averdobe

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2002 Lirija Žerovjane   0:3  Numancia Caja Duero Soria 10:25, 15:25, 15:25
Pecotex Belleman Averdobe   3:1  VCM LPS Piatra Neamţ 25:17, 25:22, 20:25, 25:16
07.12.2002 Numancia Caja Duero Soria   3:0  VCM LPS Piatra Neamţ 25:16, 25:19, 25:13
Lirija Žerovjane   0:3  Pecotex Belleman Averdobe 17:25, 19:25, 21:25
08.12.2002 VCM LPS Piatra Neamţ   3:0  Lirija Žerovjane 25:21, 25:16, 25:16
Pecotex Belleman Averdobe   3:1  Numancia Caja Duero Soria 25:20, 25:23, 22:25, 25:21

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Pecotex Belleman Averdobe 6 3 3 0 9 2 4.5 267 226 1.18
2   Numancia Caja Duero Soria 5 3 2 1 7 3 2.33 239 185 1.29
3   VCM LPS Piatra Neamţ 4 3 1 2 4 6 0.67 203 223 0.91
4   Lirija Žerovjane 3 3 0 3 0 9 0 150 225 0.67

Faza finałowaEdytuj

1/8 finałuEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
08.01.2003 Tourcoing LM   3:1  CS Gran Canaria 22:25, 29:27, 25:12, 25:20
16.01.2003 CS Gran Canaria   3:1  Tourcoing LM 25:19, 15:25, 22:25, 25:18, 15:10
08.01.2003 Panathinaikos AO   3:0  Arago de Sète 25:21, 25:23, 25:23
15.01.2003 Arago de Sète   3:1  Panathinaikos AO 25:15, 19:25, 26:24, 25:22
09.01.2003 Ziraat Bankası   3:0  HWK Homel 25:22, 25:17, 25:19
16.01.2003 HWK Homel   2:3  Ziraat Bankası 16:25, 25:22, 25:22, 20:25, 8:15
09.01.2003 UEM-Izumrud Jekaterynburg   0:3  Sisley Treviso 12:25, 22:25, 16:25
14.01.2003 Sisley Treviso   3:2  UEM-Izumrud Jekaterynburg 25:17, 22:25, 22:25, 25:21, 15:13
09.01.2003 Dinamo Moskwa   3:1  Aris Saloniki 23:25, 25:16, 25:18, 25:16
15.01.2003 Aris Saloniki   1:3  Dinamo Moskwa 25:23, 18:25, 22:25, 22:25
09.01.2003 Iskra Odincowo   3:0  Jurydyczna akademіja Charków 25:15, 32:30, 25:21
14.01.2003 Jurydyczna akademіja Charków   0:3  Iskra Odincowo 24:26, 15:25, 17:25
08.01.2003 Pecotex Belleman Averdobe   3:1  Perungan Pojat 32:30, 25:19, 19:25, 25:19
15.01.2003 Perungan Pojat   3:1  Pecotex Belleman Averdobe 25:16, 25:20, 19:25, 25:22
08.01.2003 VK Jihostroj České Budějovice   2:3  Lube Banca Marche Macerata 24:26, 25:22, 20:25, 25:23, 13:15
15.01.2003 Lube Banca Marche Macerata   3:1  VK Jihostroj České Budějovice 25:14, 25:22, 23:25, 25:19

ĆwierćfinałyEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
04.02.2003 Tourcoing LM   3:1  Panathinaikos AO 25:21, 21:25, 25:16, 25:18
12.02.2003 Panathinaikos AO   3:2  Tourcoing LM 25:20, 20:25, 23:25, 25:11, 15:8
05.02.2003 Ziraat Bankası   0:3  Sisley Treviso 23:25, 17:25, 22:25
02.02.2003 Sisley Treviso   3:1  Ziraat Bankası 31:29, 25:22, 29:31, 25:17
05.02.2003 Dinamo Moskwa   1:3  Iskra Odincowo 24:26, 22:25, 28:26, 22:25
12.02.2003 Iskra Odincowo   3:2  Dinamo Moskwa 26:28, 25:22, 25:20, 19:25, 15:11
05.02.2003 Perungan Pojat   3:2  Lube Banca Marche Macerata 25:20, 25:22, 24:26, 22:25, 15:12
02.02.2003 Lube Banca Marche Macerata   3:0  Perungan Pojat 25:13, 25:12, 25:16

Turniej finałowyEdytuj

PółfinałyEdytuj
Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.03.2003 Tourcoing LM   2:3  Sisley Treviso 18:25, 25:17, 25:23, 20:25, 8:15
Iskra Odincowo   2:3  Lube Banca Marche Macerata 21:25, 25:19, 25:18, 17:25, 16:18
Mecz o 3. miejsceEdytuj
Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
16.03.2003 Tourcoing LM   0:3  Iskra Odincowo 16:25, 21:25, 23:25
FinałEdytuj
Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
16.03.2003 Sisley Treviso   3:0  Lube Banca Marche Macerata 25:18, 25:19, 25:23

Klasyfikacja końcowaEdytuj

BibliografiaEdytuj