Otwórz menu główne

Puchar Top Teams siatkarek (2005/2006)

Puchar Top Teams 2005/2006 – 6. sezon turnieju rozgrywanego od 2001 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Puchar Top Teams siatkarek 2005/2006
CEV Top Teams Cup 2005/2006
2004/2005 2006/2007
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 17.09.2005 - 12.03.2006
Sezon 6.
Miejsce finału Rosja Moskwa
Zwycięzca Włochy Sant'Orsola Asystel Novara
Statystyki rozgrywek
Liczba meczów 110

Drużyny uczestnicząceEdytuj

RozgrywkiEdytuj

Runda kwalifikacyjnaEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
17.09.2005 VC Troon   3:1   Aalborg HIK 20:25, 15:25, 25:23, 25:14, 10:15
18.09.2005 3:0 24:26, 21:25, 24:26

Runda wstępnaEdytuj

Grupa AEdytuj

  Klagenfurt

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   CS Ştiinţa Bacău 6 3 3 0 9 1 9 247 165 1.497
2   Sparkasse Klagenfurt 5 3 2 1 7 3 2.333 229 198 1.157
3   Vasas Budapeszt 4 3 1 2 3 6 0.5 173 194 0.892
4   AEL Limassol 3 3 0 3 0 9 0 133 225 0.591

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 CS Ştiinţa Bacău   3:0   Vasas Budapeszt 25:14, 25:16, 25:19
07.10.2005 Sparkasse Klagenfurt   3:0   AEL Limassol 25:17, 25:14, 25:21
08.10.2005 AEL Limassol   0:3   Știința Bacău 7:25, 13:25, 17:25
08.10.2005 Vasas Budapeszt   0:3   Sparkasse Klagenfurt 15:25, 14:25, 20:25
09.10.2005 AEL Limassol   0:3   Vasas Budapeszt 11:25, 18:25, 15:25
09.10.2005 Știința Bacău   3:1   Sparkasse Klagenfurt 22:25, 25:20, 25:11, 25:23

Grupa BEdytuj

  Charleroi

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Dauphines Charleroi 6 3 3 0 9 4 2.25 297 267 1.112
2   CV Albacete 5 3 2 1 8 3 2.667 244 199 1.226
3   AMVJ Amstelveen 4 3 1 2 5 8 0.625 244 280 0.871
4   Filathlitikos Saloniki 3 3 0 3 2 9 0.222 229 268 0.854

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Filathlitikos Saloniki   0:3   CV Albacete 17:25, 21:25, 15:25
07.10.2005 AMVJ Amstelveen   2:3   Dauphines Charleroi 25:23, 21:25, 25:20, 14:25, 9:15
08.10.2005 CV Albacete   3:0   AMVJ Amstelveen 25:17, 25:16, 25:9
08.10.2005 Dauphines Charleroi   3:0   Filathlitikos Saloniki 25:23, 32:30, 28:26
09.10.2005 AMVJ Amstelveen   3:2   Filathlitikos Saloniki 25:16, 25:17, 23:25, 19:25, 16:14
09.10.2005 Dauphines Charleroi   3:2   CV Albacete 25:16, 23:25, 25:15, 16:25, 15:13

Grupa CEdytuj

  Köniz

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Zeiler Köniz 6 3 3 0 9 0 MAX 225 117 1.923
2   Slávia UK SLSP Bratysława 5 3 2 1 6 3 2 202 141 1.433
3   Edinburgh Volley 4 3 1 2 3 7 0.429 157 236 0.665
4   VBC Esch 3 3 0 3 1 9 0.111 155 245 0.633

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Edinburgh Volley   0:3   Slávia UK SLSP Bratysława 8:25, 12:25, 9:25
07.10.2005 Zeiler Köniz   3:0   VBC Esch 25:11, 25:10, 25:11
08.10.2005 VBC Esch   0:3   Slávia UK SLSP Bratysława 10:25, 16:25, 11:25
08.10.2005 Zeiler Köniz   3:0   Edinburgh Volley 25:14, 25:9, 25:10
09.10.2005 Edinburgh Volley   3:1   VBC Esch 20:25, 25:21, 25:20, 25:20
09.10.2005 Slávia UK SLSP Bratysława   0:3   Zeiler Köniz 19:25, 18:25, 15:25

Grupa DEdytuj

  Vila Nova de Famalicão

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Minchanka Mińsk 6 3 3 0 9 1 9 246 164 1.5
2   OK Kaštela 5 3 2 1 7 6 1.167 260 264 0.985
3   Famalicense Atletico Clube 4 3 1 2 5 8 0.625 246 288 0.854
4   Lyngby Volley 3 3 0 3 3 9 0.333 235 271 0.867

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Famalicense Atletico Clube   3:2   Lyngby Volley 26:24, 25:20, 21:25, 15:25, 16:14
07.10.2005 Belbusinessbank Mińsk   3:1   OK Kastela 25:17, 25:8, 21:25, 25:12
08.10.2005 OK Kastela   3:2   Famalicense Atletico Clube 22:25, 18:25, 25:12, 25:15, 15:13
08.10.2005 Belbusinessbank Mińsk   3:0   Lyngby Volley 25:18, 25:15, 25:16
09.10.2005 Lyngby Volley   1:3   OK Kastela 22:25, 25:18, 18:25, 13:25
09.10.2005 Famalicense Atletico Clube   0:3   Belbusinessbank Mińsk 18:25, 18:25, 17:25

Grupa EEdytuj

  Brno

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   OMS Senica 6 3 3 0 9 1 9 251 176 1.426
2   Královo Pole Brno 5 3 2 1 7 3 2.333 231 192 1.203
3   Post Schwechat 4 3 1 2 3 6 0.5 202 199 1.015
4   Anorthosis Famagosta 3 3 0 3 0 9 0 108 225 0.48

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Post Schwechat   0:3   OMS Senica 20:25, 18:25, 24:26
07.10.2005 Královo Pole Brno   3:0   Anorthosis Famagusta 25:9, 25:9, 25:9
08.10.2005 Anorthosis Famagusta   0:3   Post Schwechat 12:25, 20:25, 13:25
08.10.2005 Královo Pole Brno   1:3   OMS Senica 25:22, 26:28, 11:25, 16:25
09.10.2005 OMS Senica   3:0   Anorthosis Famagusta 25:14, 25:13, 25:9
09.10.2005 Post Schwechat   0:3   Královo Pole Brno 20:25, 19:25, 26:28

Grupa FEdytuj

  Nyiregyhaza

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Dinamo Moskwa 6 3 3 0 9 1 9 241 175 1.377
2   Slavyanka Mińsk 5 3 2 1 6 6 1 253 266 0.951
3   Nyíregyházi FRK 4 3 1 2 5 7 0.714 251 260 0.965
4   Hit Nova Gorica 3 3 0 3 3 9 0.333 238 282 0.844

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Slavyanka Mińsk   0:3   Dinamo Moskwa 21:25, 16:25, 18:25
07.10.2005 Nyíregyházi FRK   3:1   Hit Nova Gorica 23:25, 25:22, 25:17, 25:16
08.10.2005 Dinamo Moskwa   3:1   Hit Nova Gorica 25:12, 16:25, 25:20, 25:14
08.10.2005 Slavyanka Mińsk   3:2   Nyíregyházi FRK 18:25, 17:25, 25:16, 25:20, 20:18
09.10.2005 Hit Nova Gorica   1:3   Slavyanka Mińsk 23:25, 25:18, 19:25, 20:25
09.10.2005 Nyíregyházi FRK   0:3   Dinamo Moskwa 19:25, 13:25, 17:25

Grupa GEdytuj

  Zurych

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Voléro Zurych 6 3 3 0 9 0 MAX 225 139 1.619
2   Panathinaikos Ateny 5 3 2 1 6 3 2 202 168 1.202
3   Vanajan Hämeenlinna 4 3 1 2 3 6 0.5 185 199 0.93
4   Minatori Rrëshen 3 3 0 3 0 9 0 119 225 0.529

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Vanajan HÄmeenlinna   0:3   Voléro Zurych 22:25, 16:25, 11:25
07.10.2005 Minatori Rrëshen   0:3   Panathinaikos Ateny 10:25, 12:25, 10:25
08.10.2005 Panathinaikos Ateny   3:0   Vanajan HÄmeenlinna 25:22, 25:17, 25:22
08.10.2005 Minatori Rrëshen   0:3   Voléro Zurych 10:25, 13:25, 15:25
09.10.2005 Vanajan HÄmeenlinna   3:0   Minatori Rrëshen 25:14, 25:13, 25:22
09.10.2005 Voléro Zurych   3:0   Panathinaikos Ateny 25:20, 25:19, 25:13

Grupa HEdytuj

  Gałacz

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Poštar 064 Belgrad 6 3 3 0 9 0 MAX 227 140 1.621
2   CSU Metal Gałacz 5 3 2 1 6 3 2 212 134 1.582
3   Volley 80 Petange 4 3 1 2 3 7 0.429 166 241 0.689
4   Aalborg HIK 3 3 0 3 1 9 0.111 156 246 0.634

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.10.2005 Aalborg HIK   0:3   Poštar 064 Belgrad 7:25, 10:25, 15:25
07.10.2005 Metal Gałacz   3:0   Volley 80 Petange 25:6, 25:8, 25:10
08.10.2005 Poštar 064 Belgrad   3:0   Volley 80 Petange 25:14, 25:16, 25:16
08.10.2005 Aalborg HIK   0:3   Metal Gałacz 17:25, 10:25, 6:25
09.10.2005 Volley 80 Petange   3:1   Aalborg HIK 25:22, 25:22, 21:25, 25:22
09.10.2005 Metal Gałacz   0:3   Poštar 064 Belgrad 17:25, 20:25, 25:27

Faza grupowaEdytuj

Grupa AEdytuj

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Voléro Zurych 10 6 4 2 15 10 1.5 550 509 1.081
2   Pałac Bydgoszcz 9 6 3 3 14 12 1.167 574 549 1.046
3   CS Ştiinţa Bacău 9 6 3 3 12 12 1 534 531 1.006
4   Datovoc Tongeren 8 6 2 4 7 14 0.5 423 492 0.86

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
26.10.2005 Euphony Tongeren   3:1   Centrostal Pałac Bydgoszcz 25:23, 11:25, 25:17, 25:18
26.10.2005 Știința Bacău   0:3   Voléro Zurych 23:25, 20:25, 17:25
01.11.2005 Voléro Zurych   3:0   Euphony Tongeren 25:16, 25:18, 25:17
03.11.2005 Centrostal Pałac Bydgoszcz   2:3   Știința Bacău 25:27, 19:25, 28:26, 25:18, 12:15
30.11.2005 Euphony Tongeren   1:3   Știința Bacău 21:25, 25:21, 21:25, 18:25
30.11.2005 Centrostal Pałac Bydgoszcz   2:3   Voléro Zurych 25:22, 20:25, 22:25, 25:20, 10:15
06.12.2005 Voléro Zurych   2:3   Centrostal Pałac Bydgoszcz 21:25, 25:22, 15:25, 25:22, 11:15
07.12.2005 Știința Bacău   3:0   Euphony Tongeren 25:23, 25:12, 25:23
14.12.2005 Știința Bacău   1:3   Centrostal Pałac Bydgoszcz 25:17, 23:25, 23:25, 27:29
14.12.2005 Euphony Tongeren   3:1   Voléro Zurych 28:26, 25:23, 15:25, 25:14
20.12.2005 Voléro Zurych   3:2   Știința Bacău 23:25, 19:25, 26:24, 25:16, 15:4
20.12.2005 Centrostal Pałac Bydgoszcz   3:0   Euphony Tongeren 25:20, 25:16, 25:14

Grupa BEdytuj

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   Sant'Orsola Asystel Novara 11 6 5 1 17 5 3.4 539 472 1.142
2   Dinamo Moskwa 10 6 4 2 13 7 1.857 480 392 1.224
3   Poštar 064 Belgrad 8 6 2 4 8 14 0.571 467 525 0.89
4   CSU Metal Gałacz 7 6 1 5 4 16 0.25 377 474 0.795

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
25.10.2005 Metal Gałacz   1:3   Sant'Orsola Asystel Novara 26:24, 19:25, 18:25, 21:25
26.10.2005 Poštar 064 Belgrad   1:3   Dinamo Moskwa 24:26, 25:23, 12:25, 14:25
01.11.2005 Dinamo Moskwa   3:0   Metal Gałacz 25:12, 25:12, 25:19
03.11.2005 Sant'Orsola Asystel Novara   2:3   Poštar 064 Belgrad 22:25, 25:22, 25:27, 25:18, 14:16
30.11.2005 Poštar 064 Belgrad   3:0   Metal Gałacz 25:22, 25:23, 25:22
30.11.2005 Dinamo Moskwa   1:3   Sant'Orsola Asystel Novara 22:25, 21:25, 25:22, 22:25
06.12.2005 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Dinamo Moskwa 27:25, 25:21, 25:20
07.12.2005 Metal Gałacz   3:1   Poštar 064 Belgrad 18:25, 25:18, 25:18, 25:14
14.12.2005 Poštar 064 Belgrad   0:3   Sant'Orsola Asystel Novara 22:25, 28:30, 22:25
15.12.2005 Metal Gałacz   0:3   Dinamo Moskwa 11:25, 14:25, 13:25
20.12.2005 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Metal Gałacz 25:15, 25:15, 25:22
20.12.2005 Dinamo Moskwa   3:0   Poštar 064 Belgrad 25:21, 25:23, 25:18

Grupa CEdytuj

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   OMS Senica 10 6 4 2 12 8 1.5 458 426 1.075
2   Dauphines Charleroi 10 6 4 2 13 9 1.444 495 483 1.025
3   Kruh Czerkasy 9 6 3 3 11 12 0.917 496 504 0.984
4   Jedinstvo Užice 7 6 1 5 8 15 0.533 497 533 0.932

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
26.10.2005 OMS Senica   3:0   Kruh Czerkasy 25:16, 25:17, 25:16
26.10.2005 Jedinstvo Užice   3:0   Dauphines Charleroi 25:22, 25:23, 25:11
02.11.2005 Dauphines Charleroi   3:0   OMS Senica 25:18, 25:17, 25:22
01.11.2005 Kruh Czerkasy   3:1   Jedinstvo Užice 24:26, 25:16, 25:21, 25:21
30.11.2005 OMS Senica   3:1   Jedinstvo Užice 25:16, 26:24, 22:25, 25:13
01.12.2005 Kruh Czerkasy   2:3   Dauphines Charleroi 27:29, 17:25, 25:22, 25:19, 7:15
08.12.2005 Dauphines Charleroi   3:0   Kruh Czerkasy 25:20, 25:22, 25:22
07.12.2005 Jedinstvo Užice   0:3   OMS Senica 17:25, 25:27, 23:25
14.12.2005 Jedinstvo Užice   2:3   Kruh Czerkasy 25:20, 25:23, 23:25, 23:25, 11:15
14.12.2005 OMS Senica   3:1   Dauphines Charleroi 25:21, 26:24, 22:25, 25:14
20.12.2005 Dauphines Charleroi   3:1   Jedinstvo Užice 25:22, 25:22, 20:25, 25:19
20.12.2005 Kruh Czerkasy   3:0   OMS Senica 25:21, 25:17, 25:15

Grupa DEdytuj

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1   MVS La Rochette 11 6 5 1 16 5 3.2 515 429 1.2
2   Longa'59 Lichtenvoorde 10 6 4 2 14 9 1.556 517 484 1.068
3   Zeiler Köniz 9 6 3 3 12 11 1.091 534 506 1.055
4   Belbusinessbank Mińsk 6 6 0 6 1 18 0.056 326 475 0.686

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
26.10.2005 Longa'59 Lichtenvoorde   1:3   MVS La Rochette 21:25, 13:25, 25:20, 15:25
27.10.2005 Belbusinessbank Mińsk   1:3   Zeiler Köniz 17:25, 25:21, 23:25, 19:25
02.11.2005 MVS La Rochette   3:0   Belbusinessbank Mińsk 25:10, 25:21, 25:20
03.11.2005 Zeiler Köniz   2:3   Longa'59 Lichtenvoorde 25:20, 24:26, 19:25, 25:22, 11:15
30.11.2005 Longa'59 Lichtenvoorde   3:0   Belbusinessbank Mińsk 25:10, 25:16, 25:16
30.11.2005 MVS La Rochette   3:0   Zeiler Köniz 25:16, 27:25, 30:28
08.12.2005 Belbusinessbank Mińsk   0:3   Longa'59 Lichtenvoorde 17:25, 17:25, 13:25
07.12.2005 Zeiler Köniz   3:1   MVS La Rochette 25:19, 25:19, 19:25, 25:23
14.12.2005 Longa'59 Lichtenvoorde   3:1   Zeiler Köniz 25:21, 25:21, 23:25, 27:25
15.12.2005 Belbusinessbank Mińsk   0:3   MVS La Rochette 20:25, 17:25, 19:25
20.12.2005 Zeiler Köniz   3:0   Belbusinessbank Mińsk 25:7, 25:12, 29:27
20.12.2005 MVS La Rochette   3:1   Longa'59 Lichtenvoorde 27:29, 25:22, 25:14, 25:20

ĆwierćfinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
11.01.2006 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Dauphines Charleroi 25:16, 25:8, 25:11
18.01.2006 3:1 25:20, 25:23, 23:25, 25:15
11.01.2006 MVS La Rochette   0:3   Dinamo Moskwa 20:25, 23:25, 23:25
18.01.2006 0:3 17:25, 11:25, 16:25
10.01.2006 Voléro Zurych   2:3   Longa'59 Lichtenvoorde 19:25, 25:16, 24:26, 25:21, 7:15
19.01.2006 3:2 27:25, 22:25, 22:25, 26:24, 15:10
11.01.2006 Centrostal Pałac Bydgoszcz   3:1   OMS Senica 21:25, 25:18, 25:20, 25:18
18.01.2006 2:3 25:16, 19:25, 25:23, 29:31, 15:17

Turniej finałowyEdytuj

  Moskwa

PółfinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
12.03.2006 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Centrostal Pałac Bydgoszcz 25:21, 25:15, 25:23
12.03.2006 Dinamo Moskwa   3:0   Longa'59 Lichtenvoorde 25:17, 25:21, 25:16

Mecz o 3. miejsceEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
12.03.2006 Longa'59 Lichtenvoorde   3:0   Centrostal Pałac Bydgoszcz 25:23, 25:16, 25:21

FinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
12.03.2006 Sant'Orsola Asystel Novara   3:0   Dinamo Moskwa 25:17, 25:21, 28:26

Klasyfikacja końcowaEdytuj

BibliografiaEdytuj