Puchar Polski w piłce nożnej (2016/2017)/Puchary wojewódzkie
Puchar Polski w piłce nożnej mężczyzn na szczeblu wojewódzkim - Rozgrywki pucharowe mające na celu wyłonienie klubów z niższych lig z poszczególnych województw do udziału w Pucharze Polski w piłce nożnej mężczyzn 2017/2018. Każde województwo ma prawo wyłonić jedną drużynę, która będzie je reprezentować w Pucharze Polski. W eliminacjach obowiązkowo biorą udział drużyny od 3 ligi do klasy okręgowej. Drużyny z A-klasy mogą nie przystąpić do rozgrywek, a zespoły z klas niższych nie są zobowiązane do brania udziału w eliminacjach.
| |||
Szczegóły | |||
Państwo | |||
---|---|---|---|
Organizator |
Zwycięzcy
edytuj- Zagłębie II Lubin (województwo Dolnośląskie)
- Wda Świecie (województwo Kujawsko-Pomorskie)
- Chełmianka Chełm (województwo Lubelskie)
- KS Stilon Gorzów Wielkopolski (województwo Lubuskie)
- Warta Sieradz (województwo Łódzkie)
- Podhale Nowy Targ (województwo Małopolskie)
- Świt Nowy Dwór Mazowiecki (województwo Mazowieckie)
- Ruch Zdzieszowice (województwo Opolskie)
- Stal Rzeszów (województwo Podkarpackie)
- ŁKS 1926 Łomża (województwo Podlaskie)
- Gryf Słupsk (województwo Pomorskie)
- Rekord Bielsko-Biała (województwo Śląskie)
- KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (województwo Świętokrzyskie)
- Sokół Ostróda (województwo Warmińsko-Mazurskie)
- Polonia Środa Wielkopolska (województwo Wielkopolskie)
- MKP Szczecinek (województwo Zachodniopomorskie)
Udział biorą zwycięzcy czterech pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
ZA2 | Zagłębie II Lubin | Legnica | |
KOW | Olimpia Kowary | Jelenia Góra | |
VRT | Victoria Tuszyn | Wałbrzych | |
FHG | Foto-Higiena Gać | Wrocław | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Zagłębie II Lubin | 4:0 | Olimpia Kowary |
Victoria Tuszyn | 1:1 (k. 2:4) | Foto-Higiena Gać |
Finał | ||
Foto-Higiena Gać | 0:0 (k. 3:5) | Zagłębie II Lubin |
Udział biorą zwycięzcy 1/8 finału i 1/4 finału. Start w nich zapewnieni mieli zwycięzcy pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
MUS | Mustang Ostaszewo | Toruń | |
UNI | Unia Janikowo | Bydgoszcz | |
IKU | Kujawianka Izbica Kujawska | Włocławek | |
WDA | Wda Świecie | Bydgoszcz | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Mustang Ostaszewo | 3:1 | Unia Janikowo |
Kujawianka Izbica Kujawska | 1:4 | Wda Świecie |
Dwumecz Finałowy | ||
Mustang Ostaszewo | 1:5 | Wda Świecie |
Wda Świecie | 5:0 | Mustang Ostaszewo |
Dwumecz finałowy wygrała Wda Świecie 10:1
Udział biorą zwycięzcy czterech pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
CHM | Chełmianka Chełm | Chełm | |
MOT | Motor Lublin | Lublin | |
TTL | Tomasovia Tomaszów Lubelski | Zamość | |
ORP | Orlęta Radzyń Podlaski | Biała Podlaska | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Chełmianka Chełm | 4:2 | Motor Lublin |
Tomasovia Tomaszów Lubelski | 1:2 | Orlęta Radzyń Podlaski |
Finał | ||
Chełmianka Chełm | 3:0 | Orlęta Radzyń Podlaski |
Udział biorą zwycięzcy 1/8 finału i 1/4 finału. Start w nich zapewnieni mieli zwycięzcy pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
SGW | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | Gorzów Wielkopolski | |
FZG | Falubaz Zielona Góra | Zielona Góra | |
PRZ | TS Przylep | Zielona Góra | |
DRE | Lubuszanin Drezdenko | Gorzów Wielkopolski | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:0 | Falubaz Zielona Góra |
TS Przylep | 2:1 | Lubuszanin Drezdenko |
Finał | ||
TS Przylep | 1:2 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski |
Udział biorą zwycięzcy 1/4 finału. Start w nim zapewnieni mieli zwycięzcy pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
WID | Widzew Łódź | Łódź | |
SDZ | Warta Sieradz | Sieradz | |
STR | Unia Skierniewice | Skierniewice | |
WZE | Włókniarz Zelów | Piotrków Trybunalski | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Włókniarz Zelów | 2:4 | Unia Skierniewice |
Warta Sieradz | 1:0 | Widzew Łódź |
Finał | ||
Unia Skierniewice | 0:2 | Warta Sieradz |
Udział biorą zwycięzcy czterech pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
TAR | Tarnovia Tarnów | Tarnów | |
PNT | Podhale Nowy Targ | Nowy Sącz | |
RAB | Raba Dobczyce | Kraków | |
OŚW | Unia Oświęcim | Wadowice | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Tarnovia Tarnów | 0:2 | Podhale Nowy Targ |
Raba Dobczyce | 2:0 | Unia Oświęcim |
Finał | ||
Raba Dobczyce | 1:2 | Podhale Nowy Targ |
Udział biorą zwycięzcy 1/8 finału i 1/4 finału. Start w nich zapewnieni mieli zwycięzcy pucharów okręgowych, zespoły z Młodej Ekstraklasy i zespoły z województwa grające w 3 lidze.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
LE2 | Legia II Warszawa | 3 liga | |
JGA | Sparta Jazgarzew | 3 liga | |
URS | Ursus Warszawa | 3 liga | |
ŚWI | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 3 liga | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Sparta Jazgarzew | 3:1 | Legia II Warszawa |
Ursus Warszawa | 2:3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
Finał | ||
Sparta Jazgarzew | 1:2 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
Udział biorą zwycięzcy 1/32, 1/16, 1/8 i 1/4 finału.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
GON | LZS Gronowice | - | |
GŁU | Polonia Głubczyce | - | |
KUP | LZS Kup | - | |
RZD | Ruch Zdzieszowice | - | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
LZS Gronowice | 1:0 | Polonia Głubczyce |
LZS Kup | 0:1 | Ruch Zdzieszowice |
Finał | ||
LZS Gronowice | 1:6 | Ruch Zdzieszowice |
Udział biorą zwycięzcy czterech pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
JKS | JKS 1909 Jarosław | Jarosław | |
STR | Stal Rzeszów | Rzeszów-Dębica | |
KAR | Karpaty Krosno | Krosno | |
NIS | Sokół Nisko | Stalowa Wola | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Sokół Nisko | 1:3 | JKS 1909 Jarosław |
Stal Rzeszów | 5:1 | Karpaty Krosno |
Finał | ||
Stal Rzeszów | 2:1 | JKS 1909 Jarosław |
Udział biorą zwycięzcy poprzednich rund (I-VI). Możliwość startu miały wszystkie drużyny z województwa.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
WAR | Warmia Grajewo | - | |
JA2 | Jagiellonia II Białystok | - | |
RWM | Ruch Wysokie Mazowieckie | - | |
ŁOM | ŁKS 1926 Łomża | - | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Warmia Grajewo | 3:0 | Jagiellonia II Białystok |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0:3 | ŁKS 1926 Łomża |
Finał | ||
Warmia Grajewo | 2:3 (pd.) | ŁKS 1926 Łomża |
Udział biorą zwycięzcy trzech pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
NOS | Grom Nowy Staw | Malbork | |
DZI | Powiśle Dzierzgoń | Malbork | |
KSK | KS Kamienica Królewska | Gdańsk | |
GRS | Gryf Słupsk | Słupsk | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Grom Nowy Staw | 2:0 (pd.) | Powiśle Dzierzgoń |
KS Kamienica Królewska | 0:4 | Gryf Słupsk |
Finał | ||
Gryf Słupsk | 3:3 (k. 5:3) | Grom Nowy Staw |
Udział biorą zwycięzcy 1/8 finału i 1/4 finału. Start w nich mieli zagwarantowani zwycięzcy pucharów okręgowych
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
REK | Rekord Bielsko-Biała | Bielsko-Biała | |
RRA | Ruch Radzionków | Bytom | |
RAW | GKS Radziechowy-Wieprz | Żywiec | |
WSS | WSS Wisła | Skoczów | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
GKS Radziechowy-Wieprz | 1:4 | Rekord Bielsko-Biała |
WSS Wisła | 2:4 | Ruch Radzionków |
Finał | ||
Ruch Radzionków | 0:1 | Rekord Bielsko-Biała |
Udział biorą zwycięzcy poprzednich rund (I-VI). Start miały zagwarantowane wszystkie drużyny z województwa.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
KO2 | Korona II Kielce | - | |
ŁYS | Łysica Bodzentyn | - | |
KSZ | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | - | |
PST | Pogoń 1945 Staszów | - | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Korona II Kielce | 3:2 | Łysica Bodzentyn |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 9:0 | Pogoń 1945 Staszów |
Finał | ||
Korona II Kielce | 0:8 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
Udział biorą zwycięzcy poprzednich rund (I-V). Start miały zagwarantowane wszystkie drużyny z województwa.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
SOS | Sokół Ostróda | - | |
DRW | Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | - | |
JEZ | Jeziorak Iława | - | |
CON | Concordia Elbląg | - | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
Sokół Ostróda | 3:1 | Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
Jeziorak Iława | 0:4 | Concordia Elbląg |
Finał | ||
Concordia Elbląg | 1:3 | Sokół Ostróda |
Udział biorą zwycięzcy poprzednich rund (I-II). Start zagwarantowany mieli zwycięzcy pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
ŚRW | Polonia Środa Wielkopolska | Poznań | |
KOŚ | Obra Kościan | Leszno | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Finał | ||
Obra Kościan | 1:3 | Polonia Środa Wielkopolska |
Udział biorą zwycięzcy 1/4 finału. Start w nim zapewnieni mieli zwycięzcy pucharów okręgowych.
Uczestnicy tej edycji | |||
---|---|---|---|
SZC | MKP Szczecinek | Koszalin | |
WOL | Vineta Wolin | Szczecin | |
MOR | Morzycko Moryń | Szczecin | |
DYG | Rasel Dygowo | Koszalin | |
W kolumnie pierwszej podano skróty nazw drużyn. |
Wyniki
edytujDrużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Półfinały | ||
MKP Szczecinek | 1:0 | Vineta Wolin |
Morzycko Moryń | 1:4 | Rasel Dygowo |
Finał | ||
MKP Szczecinek | 1:1 (k. 5:3) | Rasel Dygowo |
Linki zewnętrzne
edytujPrzypisy
edytuj- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubelski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podkarpacki ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Świętokrzyski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .
- ↑ Puchar Polski 2016/2017, grupa: Zachodniopomorski ZPN [online], www.90minut.pl [dostęp 2024-02-06] .