Imperium Rosyjskie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912

Imperium Rosyjskie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912 w Sztokholmie było reprezentowana przez 163 zawodników. Reprezentacja Rosji zdobyła 5 medali plasując się 16. pozycji.

Imperium Rosyjskie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912
Rosja
Kod MKOl RUS
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1912
Sztokholm
Liczba zawodników 159 w 62 konkurencjach w 15 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 16.
Złoto
0
Srebro
2
Brąz
3
Razem
5

Zdobyte medaleEdytuj

Medal Zawodnik Dyscyplina sportowa Konkurencja
  Srebro Amos Kasz
Nikołaj Mielnicki
Grigori Panteleimonow
Pawieł Wojłosznikow
Strzelectwo Pistolet wojskowy drużynowo - 30 m
  Srebro Martin Klein Zapasy Waga średnia
  Brąz Nestori Toivonen Strzelectwo Runda pojedyncza 100 m - do sylwetki jelenia
  Brąz Esper Biełosielski
Ernest Brasche
Nikołaj Pusznicki
Aleksandr Rodionow
Iosif Schomaker
Philip Strauch
Karl Lindholm
Żeglarstwo Klasa 10 metrów
  Brąz Haralds Blaus Strzelectwo Trap indywidualnie

Skład kadryEdytuj

  GimnastykaEdytuj

Zawodnik Konkurencja Finał
Wynik Miejsce
Aleksandr Achiun wielobój indywidualnie 87,75 39.
Fiodor Zabielin 76,25 42.
Pawieł Kusznikow 90,00 38.
Siemion Kulikow 79,50 41.

  JeździectwoEdytuj

Konkurencja Zawodnik Koń Finał
Wynik Poz.
Ujeżdżenie indywidualnie Michaił Jekimow Tritonych 62 9.
Konkurencja Zawodnik Koń Finał
Punkty karne Zdobyte punkty Miejsce
Skoki indywidualnie Dymitr Pawłowicz Romanow Unité 10 180 9.
Karol Rómmel Siablik 12 178 15.
Aleksandr Rodzianko Eros 14 176 16.
Sergiej Zagorskij Bandoura 16 174 18.
Michaił Pleszkow Yvette 17 173 21.
Aleksiej Selichow Tugela 20 170 22.
Skoki drużynowo Aleksandr Rodzianko
Michaił Pleszkow
Aleksiej Selichow
Dymitr Pawłowicz Romanow
Eros
Yvette
Tugela
Unité
-
-
-
-
520 5.

  KolarstwoEdytuj

  Kolarstwo szosoweEdytuj

Zawodnik Konkurencja Czas Pozycja
Andrejs Apsītis jazda indywidualna na czas (m) 12:18:20,6 60.
Fiodor Borisow Nie ukończył wyścigu
Fridrihs Bošs Nie ukończył wyścigu
Jēkabs Bukse Nie ukończył wyścigu
Augusts Köpke Nie ukończył wyścigu
Kārlis Köpke Nie ukończył wyścigu
Jānis Lieven Nie ukończył wyścigu
Siergiej Piestierjew Nie ukończył wyścigu
Jānis Prātnieks Nie ukończył wyścigu
Edgars Richters Nie ukończył wyścigu
Andrejs Apsītis[1] jazda drużynowa na czas (m) Nie sklasyfikowani

  LekkoatletykaEdytuj

Konkurencje biegowe

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
100 m Leopolds Lēvenšteins b.d 3. Nie awansował
Richard Schwarz b.d 3. Nie awansował
Pavel Shtiglits b.d 3. Nie awansował
200 m Haralds Hahne b.d 3. Nie awansował
Herberts Baumanis Nie ukończył biegu Nie awansował
400 m Piotr Gajewskij b.d 3. Nie awansował
800 m Dmitrij Nazarow b.d 3. Nie awansował
Aleksandr Jelizarow b.d 5. Nie awansował
1500 m Rūdolfs Vītols b.d 4. Nie awansował
Dmitrij Nazarow Nie ukończył biegu Nie awansował
Arnolds Indriksons b.d 4. Nie awansował
Alfrēds Ruks b.d 4. Nie awansował
Aleksandr Jelizarow b.d 4. Nie awansował
Nikołaj Charkow b.d 4. Nie awansował
Andrejs Krūkliņš b.d 5. Nie awansował
Jewgienij Pietrow b.d 3. Nie awansował
5000 m Mikhail Nikolsky 17:21,7 4. Nie awansował
10 000 m Nie ukończył biegu Nie awansował
maraton Elmar Reiman b.d 35.
Andrejs Kapmals Nie ukończył biegu
Andrejs Krūkliņš Nie ukończył biegu
Nikolajs Rasso Nie ukończył biegu
Aleksandrs Upmals Nie ukończył biegu
Nikolay Khorkov Nie stanął na starcie
Alexandre Kracheninin Nie stanął na starcie
Mikhail Nikolsky Nie stanął na starcie
Joseph Zaitsev Nie stanął na starcie
René Wilde Nie stanął na starcie
chód na 10 km Kaarel Lukk Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Eduard Hermann Dyskwalifikacja Nie awansował
Aleksis Ajde 59:24,4 9. Nie awansował

Konkurencje techniczne

Zawodnik Konkurencja Finał
Wynik Miejsce
Aleksandr Schultz skok w dal 6,15 22.
Ulrich Baasch skok o tyczce 3,40 16.
Johann Martin Nie zaliczył żadnej wysokości
Alfred Schwarz skok wzwyż z miejsca 1,40 13.
Ēriks Vanags pchnięcie kulą 10,44 20.
Arvīds Ozols-Berne 10,33 21.
Nikołaj Nieklepajew rzut dyskiem 32,59 35.
Ēriks Vanags 31,34 39.
Nikolaj Nieklepajew rzut oszczepem 44,98 17.
Nikolajs Švedrēvics 43,21 20.
Wasilij Molokanow rzut dyskiem oburącz 47,37 19.
Zawodnik Konkurencje Wyniki Punkty Miejsce
Aleksandr Schultz dziesięciobój bieg 100 m 12,3 643,0 22.
skok w dal 5,75 576,15 23.
pchnięcie kulą 10,08 528 18.
skok wzwyż 1,55 510 20.
bieg 400 m 54,6 766,88 11.
rzut dyskiem 31,34 615,44 11.
bieg na 110 m przez płotki 17,8 734,00 16.
skok o tyczce 2,70 454,6 12.
rzut oszczepem 38,99 564,40 11.
bieg na 1500 m 4:46,4 742,0 8.
Finał 6134,47 11.
Alfreds Alslēbens bieg 100 m 12,2 666,8 20.
skok w dal 6,27 703,55 12.
pchnięcie kulą 8,48 368 28.
skok wzwyż 1,70 720,0 7.
bieg 400 m 59,0 601,44 18.
rzut dyskiem 29,21 534,50 16.
bieg na 110 m przez płotki 19,5 572,5 18.
skok o tyczce 0,00 0,00 -
rzut oszczepem 37,34 519,025 12.
bieg na 1500 m 5:08,6 608,8 11.
Finał 5294,615 12.

  Pięciobój nowoczesnyEdytuj

Zawodnik Konkurencja Strzelanie Pływanie Szermierka Jazda konna Bieg przełajowy Suma punktów Pozycja
Wynik M. Punkty Czas M. Punkty Wygrane M. Punkty Kary M. Punkty Czas M. Punkty
Boris Nepokupnoj indywidualnie 185 6. 6 8:16,6 24. 24 Nie wystartował Nie ukończył konkurencji
Oskar Wilkman 176 10. 10 8:11,6 23. 23 7 20. 20 0 5. 5 22:57,8 15. 15 73 15.
Weli Hohenthal 159 17. 17 7:38,8 19. 19 5 25. 25 2 16. 16 23:28,6 17. 17 94 21.
Carl Aejemelaeus 151 20. 20 8:59,8 25. 25 Nie wystartował Nie ukończył konkurencji
Aarno Almqvist 143 23. 23 6:06,0 11. 11 3 27. 27 0 13. 13 23:16,1 16. 16 90 20.

  Piłka nożnaEdytuj

Reprezentacja mężczyzn

Reprezentacja Rosji rozpoczęła udział w turnieju olimpijskim od ćwierćfinału, w którym uległa reprezentacji Finlandii. W turnieju pocieszenia w pierwszej rundzie uległa reprezentacji Niemiec i ostatecznie została sklasyfikowana na 10. miejscu.

ĆwierćfinałEdytuj

30 czerwca 1912
10:00
Finlandia   2 : 1
(1:0)
  Imperium Rosyjskie Sportplats Traneberg, Traneberg  
Bror Wiberg   30'
Jarl Öhman   80'
  72' Vasily Butusov Widzów: 300
Sędzia:   Per Sjöblom

Turniej pocieszenia (dla drużyn, które odpadły)Edytuj

I runda turnieju =Edytuj

1 lipca 1912
17:00
Niemcy   16 : 0
(8:0)
  Imperium Rosyjskie Idrottsplats Råsunda, Solna  
Gottfried Fuchs   2'9'21'28'34'
Gottfried Fuchs   46'51'55'65'69'
Fritz Förderer   6'27'53'66'
Karl Burger   30'
Emil Oberle   58'
Widzów: 2 000
Sędzia:   Christiaan Jacobus Groothoff

  PływanieEdytuj

Mężczyźni

Konkurencja Zawodnik Eliminacje ćwierćfinał Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
100 m dowolnym Herbert von Kuhlberg b.d 4. Nie awansował
400 m dowolnym Pawieł Awksientjew Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Nikołaj Woronkow Nie ukończył wyścigu Nie awansował
1500 m dowolnym Pawieł Awksientjew Nie ukończył wyścigu Nie awansował
200 m klasycznym Georgij Baimakov 3:29,0 5. Nie awansował
400 m klasycznym 7:28,6 2. Nie stanął na starcie Nie awansował

  Skoki do wodyEdytuj

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
wieża 10 m Wiktor Baranow Nie ukończył konkurencji colspan = 2\Nie sklasyfikowany

  StrzelectwoEdytuj

Konkurencja Zawodnik Finał
Wynik Pozycja
karabin dowolny 600 m Konstantin Kalinin 77 39.
Pawieł de Wałdajne 75 45.
Dāvids Weiss 73 51.
Oswald Reczke 71 58.
Dmitrij Kuskow 71 59.
Gieorgij de Dawidow 70 61.
Aleksandr Tillo 70 62.
Boris Bielinski 69 65.
Paweł Liecze 62 70.
Aleksandr Dobrżanskij 61 71.
Fieofan Lebiediew 59 74.
Gieorgij Wisznjakow 56 77.
karabin wojskowy trzy pozycje 300 m Pawieł de Wałdajne 89 11.
Gieorgij Wisznjakow 84 26.
Pawieł Liecze 83 30.
Fieofan Lebiediew 80 42.
Boris Bielinski 78 46.
Oswald Reczke 78 47.
Dmitrij Kuskow 77 49.
Aleksandr Tillo 76 51.
Dāvids Weiss 72 60.
Gieorgij de Dawidow 68 68.
Aleksandr Dobrzanskij 66 71.
Konstantin Kalinin 62 79.
karabin wojskowy drużynowo Pawieł de Wałdajne
Dmitrij Kuskow
Fieofan Lebiediew
Dāvids Veiss
Aleksandr Tillo
Gieorgij de Dawidow
1403 9.
karabin dowolny 3 pozycje Fieofan Lebiediew 806 54.
Dmitrij Kuskow 780 58.
Pawieł de Wałdajne 758 62.
Boris Bielinski 746 65.
Aleksandr Tillo 744 66.
Konstantin Kalinin 736 68.
Pawieł Liecze 713 71.
Oswald Reczke 699 73.
Gieorgij de Dawidow 635 76.
Dāvids Weiss 623 77.
Aleksandr Dobrzanskij 463 78.
karabin dowolny 3 pozycje drużynowo Pawieł de Wałdajne
Fieofan Lebiediew
Aleksandr Tillo
Dmitrij Kuskow
Konstantin Kalinin
Paweł Lecze
4892 7.
karabin małokalibrowy znikająca tarcza 25 m Aleksandr Dobrżanskij 190 26.
Władimir Potiekin 171 32.
karabin małokalibrowy dowolna pozycja 50 m Aleksandr Dobrżanskij 172 33.
Władimir Potiekin 170 36.
runda pojedyncza - sylwetka jelenia Wasyli Skrotskij 31 15.
Haralds Blaus 29 20.
Dmitri Barkow 23 31.
Aleksandr Dobrżanskij 22 33.
Paweł Lieth 10 34.
runda podwójna - sylwetka jelenia Dmitri Barkow 39 19.
Wasyli Skrotskij 32 20.
runda pojedyncza - sylwetka jelenia drużynowo Wasyli Skrotskij
Dmitri Barkow
Haralds Blaus
Aleksandr Dobrżanskij
108 5.
pistolet pojedynkowy 30 m Gieorgij Pantielejmonow 265 14.
Nikołaj Mielnicki 264 22.
Pawieł Wojłosznikow 260 24.
Amos Kasz 260 28.
Grigorij Szestierikow 250 32.
pistolet dowolny indywidualnie Nikołaj Panin-Kołomienkin 457 8.
Gieorgij Pantielejmonow 442 17.
Dmitrij Kuskow 438 19.
Grigorij Szestierikow 420 31.
Nikołaj Mielnicki 414 33.
Pawieł Wojłosznikow 413 34.
Amos Kasz 384 46.
pistolet pojedynkowy drużynowo Amos Kasz
Nikołaj Mielnicki
Pawieł Wojłosznikow
Gieorgij Pantielejmonow
1091  
pistolet dowolny drużynowo Nikołaj Panin-Kołomienkin
Grigorij Szestierikow
Pawieł Wojłosznikow
Nikołaj Mielnicki
1801 4.
trap indywidualnie Haralds Blaus 91  
Leonardus Syttin 81 23.
Walter Bodneck 36 35.
Paweł Lieth 12 51.
Boris Perteł 11 53.

  SzermierkaEdytuj

Konkurencja Zawodnik 1 runda 2 runda Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik
szpada indywidualnie Pawel Guworskij   Hendrik de Iongh
  Einar Levison
  Sotirios Notaris
  Julius Lichtenfels
  Åke Grönhagen
  Gordon Alexander
  Victor Willems
Nie awansował
Aleksandr Soldatenkow   Petros Manos
  Jens Berthelsen
  Friedrich Schwarz
  Knut Enell
  Paul Anspach
  A. M. Hassanein
Nie awansował
Wladimir Keiser   Konstandinos Kodzias
  Arthur Griez
  Hans Bergsland
  Léon Tom
  Fernando Correia
  Vilém Tvrzský
Nie awansował
Wladimir de Sarnawskij   Vilém Goppold Jr.
  Einar Sörensen
  Severin Finne
  George van Rossem
  Sherman Hall
Nie awansował
Gawriil Bertrain   Zdeněk Vávra
  George Breed
  Christopher von Tangen
  Sotirios Notaris
  William Bowman
  Miloš Klika
  Philippe Le Hardy
  Arthur Everitt
Nie awansował
Leonid Martuczew   Edgar Seligman
  Miloš Klika
  Bjarne Eriksen
  Jacques Ochs
P
P
P
P
Nie awansował
szpada drużynowo Paweł Guworskij
Aleksandr Soldatenkow
Wladimir Keiser
Wladimir de Sarnawskij
Gawriil Bertrain
Leonid Martuczew
Dmitrij Kniażewicz
  Belgia
  Wielka Brytania
P
P
Nie awansowali
floret indywidualnie Dmitrij Kniażewicz   Vilém Tvrzský
  Dezső Földes
  Léon Tom
  Andreas Suttner
Nie awansował
Feliks Leparskij   Johannes Adam
  Marc Larimer
  Edgar Amphlett
  Marcel Berré
Nie awansował
Paweł Gurowskij   Gordon Alexander
  Josef Pfeiffer
  Albertson van zo Post
  Bertalan Dunay
P
P
P
P
Nie awansował
Władimir Kejser   Arthur Fagan
  Jens Berthelsen
  Graeme Hammond
  Julius Lichtenfels
  Gustaf Armgarth
  Gaston Salmon
Nie awansował
Nikołaj Goredeckij   Francesco Pietrasanta
  Sotirios Notaris
  Lars Aas
  Ernest Stenson-Cooke
  John MacLaughlin
  Orphile de Montigny
P
P
P
P
P
P
Nie awansował
Aleksandr Mordowin   Sherman Hall
  Pietro Speciale
  Sydney Martineau
  Victor Willems
  Hans Olsen
  Carl Personne
Nie awansował
Władimir Samojłow   Adolf Davids
  Béla Zulawszky
  Nils Grönvall
  Harold Raynor
P
P
P
P
Nie awansował
Gawrił Bertrain   Axel Jöhncke
  Friedrich Golling
  Ivan Osiier
Nie awansował
Władimir de Sarnawskij   Edoardo Alaimo
  Péter Tóth
  Vilém Goppold Jr.
  Alfred Sauer
  Albert Naumann
Nie awansował
Leonid Martuczew   Carl Hjorth
  Robert Montgomerie
  Oluf Berntsen
  Paul Anspach
  Christopher von Tangen
  Reinhold Trampler
Nie awansował
Anatolij Żakowlew   Bjarne Eriksen
  Richard Verderber
  Adrianus de Jong
  Henri Anspach
  Ahmed Mohamed Hassanein
P
P
P
P
-
Nie awansował
Leonid Griniow   Fernando Cavallini
  Emil Schön
  George Breed
  Robert Hennet
  Gunnar Böös
P
P
P
P
W
Nie awansował
szabla indywidualnie Władimir Danicz   Giovanni Benfratello
  Lajos Werkner
  Gustaf Armgarth
P
P
W
Nie stanął na starcie Nie awansował
Władimir Andriejew   Julius Lichtenfels
  Béla Zulawszky
  Friedrich Golling
  Helge Werner
P
P
W
W
  Georg Stöhr
  Bertalan Dunay
  Bertalan Dunay
  Giovanni Benfratello
  Einar Levison
Nie stanął na starcie Nie awansował
Boris Niepokupnoj   Karl Münich
  Jens Berthelsen
  Hans Thomson
P
P
P
Nie awansował
Aleksandr Szkylew   Edoardo Alaimo
  Albert Bogen
  Zdeněk Bárta
  Oluf Bertnsen
Nie awansował
Georgij Zakiricz   Charles Vanderbyl
  Josef Javůrek
  Josef Puhm
  Carl-Gustaf Klerck
Nie awansował
Anatolij Timofiejew   Alfred Ridley-Martin
  Einar Levison
  Johannes Kolling
P
P
W
  Alfred Sauer
  Oszkár Gerde
  Lajos Werkner
  Harry Butterworth
  Albert Bogen
Nie stanął na starcie Nie awansował
Konstantin Waterkampf   Franz Dereani
  William Marsh
  Béla Békessy
Nie awansował
Aleksandr Mordowin   Hendrik de Iongh
  Sven Nordenström
  Douglas Godfree
  Péter Tóth
Nie awansował
Nikołaj Kuzniecow   Ervin Mészáros
  Georg Stöhr
  Oluf Bertnsen
  Dezső Földes
  Béla Békessy
  Aristide Pontenani
  Karl Münich
Nie awansował
Apollon Guiber von Greifenfels   Jenő Fuchs
  Carl Personne
  Hans Thomson
  Zoltán Schenker
  Charles Vanderbyl
  Edward Brookfield
  Franz Dereani
  Zoltán Schenker
  László Berti
  Lajos Werkner
  William Marsh
  Oluf Berntsen
P
P
P
W
W
Nie awansował
Boris Arsenjew   Bertalan Dunay
  Ernst zu Hohenlohe
  Jens Berthelsen
  Alfred Syson
  Jenő Fuchs
  Hendrik de Iongh
  Josef Javůrek
  Desző Földes
  Pál Pajzs
  Charles Vanderbyl
  Ervin Mészáros
  Carl Personne
P
P
P
P
W
Nie awansował
Paweł Fiłatow   Friedrich Schwarz
  Harry Butterworth
  Zoltán Schenker
Nie awansował
szabla drużynowo Władimir Andriejew
Aleksandr Szkylew
Władimir Danicz
Apollon Guiber von Greifenfels
Nikołaj Kuzniecow
Aleksandr Mordowin
Georgij Zakiricz
Anatolij Timofiejew
  Belgia
  Włochy
P
P
Nie awansowali

  Tenis ziemnyEdytuj

Konkurencja Zawodnik 1 runda 2 runda 3 runda Ćwierćfinały Półfinały Finał Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Singiel (m) Michaił Sumarokow-Elston   Gunnar Setterwall
W 3:1
(6:2,6:3,11:13,6:2)
  Oscar Kreuzer
P 1:3
(2:6,12:10,4:6,0:6)
Nie awansował 9.
debel (m) Michaił Sumarokow-Elston
Aleksandr Alejnicyn
  Ludvig Rovsing
  Victor Hansen
W 3:1
(2:6,6:3,7:5,6:3)
  Albert Canet
  Édouard Mény de Marangue
P 0:3
(3:6,0:6,1:6)
Nie awansowali 5.

  WioślarstwoEdytuj

Konkurencja Zawodnik Runda 1 Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas M. Czas M. Czas M. Czas M.
Jedynka Mart Kuusik 7;45,2 1. 7:45,2 1. 7:43,9 2. Nie awansował  

  ZapasyEdytuj

Konkurencja Zawodnik Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Runda 6 Runda 7 Finał Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
styl klasyczny waga piórkowa Pawieł Pawłowicz   Karl Karlsson
W
  Kristian Arneson
W
  Josef Beránek
p
  Erik Öberg
p
Nie awansował
Aleksandr Ankondinow   Karl Kangas
p
  Conrad Stein
W
  Harry Larsson
p
Nie awansował
Aleksanders Meesits   George MacKenzie
p
  Verner Hetmar
p
Nie awansował
styl klasyczny waga lekka August Kippasto   Ödön Radvány
p
  Karel Halík
p
Nie awansował
Georg Baumann   Eemili Väre
p
  Johan Salonen
p
Nie awansował
Oskar Kaplur   William Hayes
W
  Alessandro Covre
W
  Johan Salonen
W
  Eemili Väre
p
  Aatami Tanttu
W
  David Kolehmainen
p
Nie awansował
styl klasyczny waga średnia Jānis Polis   Stanley Bacon
W
  August Jokinen
p
  Peter Kokotowitsch
p
Nie awansował
Aleksandr Siewierow   Axel Frank
p
  Theodor Dahlberg
W
  Claes JohansSon
p
Nie awansował
Martin Klein   Rezső Somogyi
W
  Theodor Bergqvist
W
  Árpád Miskey
W
  Josef Merkle
W
  Emil Westerlund
p
  Karl Åberg
W
  August Jokinen
W
  Alfred Asikainen W
  Claes Johansson P
 
styl klasyczny waga półciężka August Pikker   Karl Barl
W
  Johan Andersson
p
Nie stanął na starcie nie awansował
styl klasyczny waga ciężka Nikolajs Fārnasts   Jakob Neser
p
  Edward Barrett
p
Nie awansował

  ŻeglarstwoEdytuj

Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja
Wyścig I
miejsce
Wyścig II
miejsce
Wiencesław Kuźmiczow
Jewgienij Kun
Jewgienij Łomacz
Wiktor Markow
Pawieł Pawłow
klasa 8 metrów 4. 6. 0 5.
Herman von Adlerberg
Johan Farber
Władimir Jelewicz
Władimir Łurasow
Nikołaj Podgornow
7. 7. 0 5.
Esper Biełosielski
Ernest Brasche
Karl Lindholm
Nikołaj Pusznicki
Aleksandr Rodionow
Iosif Schomaker
Philip Strauch
klasa 10 metrów 3. 2. 4  

PrzypisyEdytuj

  1. Pozostali zawodnicy nie ukończyli wyścigu.

BibliografiaEdytuj