Otwórz menu główne

Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2005/2006

Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2005/2006 rozpoczął się 4 grudnia 2005 roku w Rovaniemi, a zakończył się zgodnie z planem 12 marca 2006 w Bischofshofen.

Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2005/2006
2004/2005 2006/2007
Data 4 grudnia 2005 - 12 marca 2006
Miejsce rozpoczęcia Finlandia Rovaniemi
Miejsce zakończenia Austria Bischofshofen
Organizator FIS
Zwycięzcy
Puchar Kontynentalny Norwegia Anders Bardal

Spis treści

ZwycięzcyEdytuj

Kalendarz i wynikiEdytuj

Lp Data Miejscowość Skocznia HS Uwagi 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. 4 grudnia 2005   Rovaniemi Ounasvaara HS100 -   Harri Olli   Morten Solem   Rafał Śliż
2. 5 grudnia 2005   Rovaniemi Ounasvaara HS100 -   Stefan Thurnbichler   Harri Olli   Morten Solem
3. 7 grudnia 2005   Lahti Salpausselkä HS130 - odwołany
4. 8 grudnia 2005   Lahti Salpausselkä HS130 - odwołany
5. 16 grudnia 2005   Harrachov Čerťák HS142 HS142 - odwołany
6. 17 grudnia 2005   Harrachov Čerťák HS142 HS142 -   Anders Bardal   Jurij Tepeš   Henning Stensrud
7. 18 grudnia 2005   Harrachov Čerťák HS142 HS142 - odwołany
8. 26 grudnia 2005   Sankt Moritz Olympiaschanze HS137 -   Borek Sedlák   Masahiko Harada   Rok Urbanc
9. 27 grudnia 2005   Engelberg Gross-Titlis-Schanze HS137 -   Reinhard Schwarzenberger   Henning Stensrud   Anders Bardal
10. 28 grudnia 2005   Engelberg Gross-Titlis-Schanze HS137 -   Reinhard Schwarzenberger   Henning Stensrud   Anders Bardal
11. 7 stycznia 2006   Planica Srednija Velikanka HS100 -   Primož Roglič   Jure Šinkovec   Jernej Damjan
12. 8 stycznia 2006   Planica Srednija Velikanka HS100 -   Anders Bardal   Rafał Śliż   Primož Roglič
13. 13 stycznia 2006   Sapporo Miyanomori HS100 -   Anders Bardal   Manuel Fettner   Kenshirō Itō
14. 14 stycznia 2006   Sapporo Ōkurayama HS134 -   Anders Bardal   Morten Solem   Rok Urbanc
15. 15 stycznia 2006   Sapporo Ōkurayama HS134 -   Rafał Śliż   Manuel Fettner   Morten Solem
16. 21 stycznia 2006   Neustadt Hochfirstschanze HS142 -   Bastian Kaltenböck   Roland Müller   Mathias Hafele
17. 22 stycznia 2006   Neustadt Hochfirstschanze HS142 -   Gerald Wambacher   Bastian Kaltenböck   Arttu Lappi
18. 28 stycznia 2006   Braunlage Wurmbergschanze HS100 -   Mathias Hafele   Gerald Wambacher   Li Yang
19. 29 stycznia 2006   Braunlage Wurmbergschanze HS100 -   Harri Olli   Choi Yong-jik   Bine Zupan
20. 4 lutego 2006   Villach Villacher Alpenarena HS98 -   Piotr Żyła   Krystian Długopolski
  Morten Solem
  Maksim Anisimau
-
21. 5 lutego 2006   Villach Villacher Alpenarena HS98 -   Morten Solem   Marcin Bachleda   Gerald Wambacher
22. 11 lutego 2006   Zakopane Wielka Krokiew HS134 nocny   Daniel Lackner   Harri Olli   Anders Bardal
23. 12 lutego 2006   Zakopane Wielka Krokiew HS134 -   Anders Bardal   Morten Solem   Emmanuel Chedal
24. 18 lutego 2006   Iron Mountain Pine Mountain HS133 -   Kimmo Yliriesto   Bastian Kaltenböck   Anders Bardal
25. 19 lutego 2006   Iron Mountain Pine Mountain HS133 -   Daniel Lackner   Anders Bardal   Morten Solem
26. 25 lutego 2006   Brotterode Inselbergschanze HS117 -[1] odwołany
27. 26 lutego 2006   Brotterode Inselbergschanze HS117 -   Harri Olli   Anders Bardal   Daniel Lackner
28. 4 marca 2006   Vikersund Vikersundbakken HS100 -   Thomas Lobben   Reinhard Schwarzenberger   Primož Roglič
29. 5 marca 2006   Vikersund Vikersundbakken HS100 -   Thomas Lobben   Mathias Hafele   Stefan Thurnbichler
30. 11 marca 2006   Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera HS140 -   Bine Zupan   Arthur Pauli   Robert Kranjec
31. 12 marca 2006   Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera HS140 -   Robert Kranjec   Balthasar Schneider   Veli-Matti Lindström

Klasyfikacja generalnaEdytuj

Klasyfikacja końcowa (po 26 / 26 konkursach)

Miejsce Zawodnik Występy Punkty Strata do lidera
1.   Anders Bardal 15 1071 0
2.   Morten Solem 17 847 -224
3.   Mathias Hafele 21 724 -347
4.   Gerald Wambacher 19 617 -454
5.   Rok Urbanc 17 529 -542
6.   Bastian Kaltenböck 22 526 -545
7.   Harri Olli 7 517 -554
8.   Rafał Śliż 15 478 -593
9.   Daniel Lackner 15 463 -608
10.   Roland Müller 20 451 -620
...
21.   Piotr Żyła 19 315 -756
33.   Marcin Bachleda 15 227 -844
41.   Krystian Długopolski 5 145 -926
53.   Tomasz Pochwała 16 99 -972
65.   Stefan Hula 4 72 -999
79.   Łukasz Rutkowski 8 46 -1025
81.   Wojciech Skupień 6 45 -1026
100.   Tomisław Tajner 7 21 -1050
113.   Dawid Kowal 4 7 -1064
128.   Wojciech Tajner 6 2 -1069
132.   Mateusz Rutkowski 2 1 -1070

PrzypisyEdytuj

  1. Odwołany z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych